Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: sprawdzone biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

olsa99

Napisano 23 wrzesień 2017 - 21:14

Jeżeli prowadzicie swoją firmę to polecam wam również pomyśleć o różnych inwestycjach, które usprawnią działanie waszego biznesu. Ja korzystam z systemów klasy ERP i jest to świetna opcja dla każdej firmy! Przemyślcie to i wprowadźcie wiele ułatwień w zarządzaniu firmą ze specjalistami od  nav24


tilos

Napisano 13 wrzesień 2017 - 17:38

Czemu nie znajdzie ? To super, że ludzie dzielą się ze sobą takimi informacjami. Świetną alternatywą dla biura podatkowego jest też samodzielne prowadzenie księgowości, to wcale nie takie trudne jeśli ma się do dyspozycji odpowiednie narzędzia :) Zerknij sobie na ofertę serwisu https://wfirma.pl/, można tam wystawiać faktury czy zarządzać magazynem. Każdy użytkownik ma też dostęp do wysokiej klasy specjalistów z dziedziny podatków, prawa pracy czy księgowości. 


Krystiaan

Napisano 04 wrzesień 2017 - 07:58

tutaj nie znajdziesz dobrego biura ...


Napisano 03 wrzesień 2017 - 14:10

W przypadku pomorza, dobrych Biur jest naprawdę mało, nie ma za bardzo w czym wybierać. Ja mam Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego z Gdańska, to prawdziwy, odpowiedzialny księgowy. Zupełnie inne podejście niż Ci z którymi na pomorzu współpracowałam. 

 

Pozdrowienia


Verg44

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:32

Ja bym zapytał o to jakiegoś speca. Wydaje mi się, że to będzie naprawdę najlepsza możliwa opcja...


Kanaloopa

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:43

Zgadzam się, w chwili obecnej gdzie praktycznie wszędzie masz dostęp do internetu to nie trzeba szukać dokładnie w swoim miejscu zamieszkania. Wiele firm oferujezdalny dostęp do systemu ksiąg rachunkowych co ułatwia ci zadanie :)

rerum

Napisano 23 sierpień 2017 - 16:05

U nas za usługi księgowe, kadry oraz płace odpowiada zespół biura rachunkowego Capital Audyt. Zdecydowanie mogę ich polecić do współpracy - są rzetelni, terminowi i bardzo kontaktowi. Współpraca układa się wręcz wzorowo :)

 

Zgadzam się, i nas obsługują :) Profesjonalna księgowość w wydaniu doświadczonego zespołu. Zdecydowanie warto zlecić im prowadzenie swoich spraw "papierkowych" :) 


kitki

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:00

To i ja podzielę się swoim sprawdzonym miejscem. To biuro rachunkowe Kasprzyk i Niziołek z Sosnowca, mają też swoją siedzibę w Gliwicach. Rewelacyjna znajomość przepisów podatkowych i kwestii związanych z kadrami. Jedno z lepszych biur z jakimi miałam okazję współpracować. Szczerze polecam. 


bayla31

Napisano 28 lipiec 2017 - 16:03

U nas za usługi księgowe, kadry oraz płace odpowiada zespół biura rachunkowego Capital Audyt. Zdecydowanie mogę ich polecić do współpracy - są rzetelni, terminowi i bardzo kontaktowi. Współpraca układa się wręcz wzorowo :)


roge

Napisano 21 lipiec 2017 - 14:56

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe w Poznaniu to mogę polecić http://calendaria.com.pl/pl/ korzystam z ich usług już jakis czas


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)