Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Usługi księgowo-biurowe czy to się opłaca ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ScoobyDo

Napisano 14 maj 2021 - 16:35

uważam, że korzystanie z usług księgowych sie opłaca. nie kazdy ma do tego smykałkę.

ja korzystam z https://superksiegi.pl/


PawełP32

Napisano 31 marzec 2021 - 14:37

My akurat zdecydowaliśmy się pójść w stronę jednak wykupienia licencji w wersji Standard 2021 https://www.rafsoft....aktur-standard/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że i u Was wszystko się uda i wybór będzie w pełni słuszny. Pozdrawiam i po testach dajcie znać czy się zdecydowaliście. 


Napisano 27 luty 2021 - 21:54

Ja korzystam z usług biura rachunkowego TAX SAFE i nie wyobrażam sobie zmienić je na inne. Polecam ich usługi.


KarolinaPL

Napisano 22 luty 2021 - 22:38

Wydaje mi się, że to najkorzystniejsze rozwiązanie. Ja prowadzę niewielką firmę i nie stać mnie na utrzymanie księgowej. Od samego początku swojej działalności współpracuję z biurem rachunkowym www.rachunkowosc-warszawa.eu. Zajmują się pełną księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową mojej firmy. Swoje usługi wykonują rzetelnie i terminowo.


Arkadiusz Kędra

Napisano 01 styczeń 2021 - 22:18

Powiem Wam szczerze, że osobiście nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez pomocy dobrego biura księgowego, jak biurorachunkoweradom.com.pl . Przede wszystkim bowiem mogę tutaj liczyć na konkretne wsparcie przy prowadzenie pełnej księgowości. Fajną opcją jest także możliwość skorzystania z wirtualnego biura. Jednocześnie nie muszę obawiać się o terminowość, ani też profesjonalne podejście do klienta:).


Napisano 30 listopad 2020 - 19:47

jak biuro rachunkowe polecam wrocławskie Super Księgi. U nas owocna , już długoletnia współpraca. Polecam


Napisano 17 listopad 2020 - 21:23

Zdecydowanie opłaca się powierzyć księgowość profesjonalistom z biura rachunkowego, bo dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i sporo czasu. W QualityDot kurier odbiera ode mnie wszystkie dokumenty w ustalonym terminie, a rozliczenia i raporty zawsze mam na czas, nigdy nie było żadnego fakapu.

AgataNowa

Napisano 18 sierpień 2020 - 08:28

Pewnie, że opłaca się, choć są też i wady. Poczytaj sobie na stronie księgowej, z której usług korzystam: https://www.biurorac...a-rachunkowego/

 

A z zakresem jej usług zapoznasz się tutaj: https://www.olx.pl/o...19-IDDgGz6.html


G0siaa

Napisano 22 kwiecień 2020 - 17:47

Ja uważam, że opłaca się korzystać z usług biura rachunkowego. Jest to spore udogodnienie i oszczędność czasu. Ja od ponad roku współpracuję z biurem www.biurobilans.eu. Zajmują się kompleksową obsługą rachunkową i księgową mojej firmy. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania.


BiurNet123

Napisano 04 kwiecień 2020 - 11:34

Autorka tego tematu pytała czy jest to opłacalny biznes dla osoby prowadzącej biuro rachunkowe a nie dla klientów biura. Ta część forum jest dla osób prowadzących biur rachunkowe - sprawdźcie opis.


A wracając do tematu to moja odpowiedź jest taka - to zależy od klientów. Z moich doświadczeń wynika, że opłacalność prowadzenia biura zależy od klientów jakich się ma. Jak się ma dużo bardzo małych firm to opłacalność jest słaba - trzeba się mocno napracować.  Natomiast opłacalność rośnie jak się bierze duże firmy, a szczególnie jak się bierze duże firmy (duża zapłata) które mogą przekazać dokumenty do księgowania w pliku. Jeśli ma sie ten sam system księgowy to problemu nie ma i można je łatwo zaimportować. Jeśli są to różne systemy księgowe to wtedy można użyć konwertera księgowego www.import-faktur.pl i te dokumenty przekonwertować do swojego systemu i też zaimportować Większość roboty jest wykonywana całkowicie automatycznie :) a co za tym idzie opłacalność bardzo rośnie


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)