Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: szukam biura rachunkowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 maj 2019 - 09:39

a ja polecam program do samodzielnego księgowania wfirma.pl - bardzo łatwy i przyjazny w obsłudze program. W gruncie rzeczy wystarczy wklepać dane do systemu a program sam wszystko liczy. No i ma te wszystkie RODO pierdółki.

 

A z kolei jeśli chodzi o biuro rachunkowe, to słyszałam, że jest jakieś nowe dobre eido. 


Luiza82

Napisano 11 maj 2019 - 20:30

Współpracuję z biurem księgowym http://www.bomus.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych problemów z dokumentacją księgową. Zawsze można liczyć na fachową i rzetelną poradę. Indywidualne podejście do klienta i możliwość uzyskania odpowiedzi na trudne pytania.


Napisano 29 kwiecień 2019 - 14:07

Ja osobiście polecam Grupa BRDI S.A. są i stacjonarnie i online. Zawsze służą pomocą, radą i rozwiązaniem. Znalazłam ich w internecie jakiś czas temu, jak zakładałam działalność i naprawdę świetnie się sprawdzili. Dodatkowo, na start każdy dostaje u nich 10% rabatu (BRDI10) na usługi, więc można ich przetestować. 


mariuszP77

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:12

My korzystamy z Global Accounting https://global-accounting.pl/ z Siemianowic Śląskich i bardzo nam to biuro odpowiada. Są skrupulatni, rzetelni i solidni, wszystkiego dobrze dopilnowują, o nic nie musze się martwić. Pełen profesjonalizm.


bakarat

Napisano 09 kwiecień 2019 - 22:10

Biur jest wiele. Niektóre działają tylko stacjonarnie, inne oferują też swoje usługi online. Tutaj https://uslugiksiegowe.pl można wyszukać biuro w konkretnym mieści czy też województwie. Można porównać w ten sposób zakres usług czy cen. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania i firmy też są różne. Generalnie cena zależy zazwyczaj od ilości faktur. 


Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:42

Po h...mi takie podupadające biuro?

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:35

nie wiem skąd jesteś. ja znam dobre biuro rachunkowe z Lublina prawoipodatki.com, polecam!


Napisano 24 marzec 2019 - 17:36

Jeśli są tu osoby poszukujące biura rachunkowego z Wrocławia polecam osobiście Super Księgi z Łęczyckiej. Wszystko na czas, nie mam żadnych zastrzeżeń 


miroslawszymkowak

Napisano 28 luty 2019 - 10:35

Dzień Dobry,

 

Na przykładzie mojej firmy i z kilku letnią już współpracą z zakresu outsourcingu księgowości mogę z czystym sumieniem polecić firmę Rödl & Partner jest to międzynarodowa firma, jednak z bardzo przystępną ofertą dopasowaną do danego profilu działalności.


andrzej777

Napisano 28 luty 2019 - 09:14

Dobrze by było wiedzieć, w jakim mieście lub z jakiego rejonu jesteś?Bo tak, to troszkę ciężko podpowiedzieć


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)