Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jakie biuro rachunkowe polecacie? - Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pepke

Napisano 01 lipiec 2021 - 08:24

Z początkiem przyszłego miesiąca zakładam firmę i zastanawiam się, jaką formę obsługi księgowej wybrać: stacjonarną, czy online? 
Jakie macie doświadczenia z firmami typu np. Tax Care i generalnie księgowością online? Opłaca się kupić abonamenty w tego typu firmach, czy lepiej jednak wybrać biuro rachunkowe gdzieś w pobliżu siedziby firmy, żeby w każdej chwili można było tam podjechać i załatwić coś osobiście? Co polecacie?
Pakiety abonamentowe zazwyczaj zawierają konkretną ilość faktur - macie jakieś porady, jak wybrać dobrze na początek? Myślę, że rozliczać będę 10-30 faktur w ciągu miesiąca, ale ciężko mi to ustalić od razu precyzyjnie, a różnice w stawkach są czasem znaczne.
Dodam, ze jest to jednoosobowa działalność. 

Napisano 23 czerwiec 2021 - 21:25

Ja korzystam z usług biura rachunkowego Tax Safe. Polecam ich usługi, są świadczone rzetelnie i dokładnie. To firma godna zaufania.


kosek77

Napisano 15 czerwiec 2021 - 07:43

W moim przypadku współpraca z biurem EffePro wypadła bardzo pozytywni i moim zdaniem to faktycznie dobra opcja jeśli ktoś szuka księgowości w Warszawie. Biuro działa w Centrum i na Ochocie, można z nimi także współpracować online więc tutaj na pewno bardzo wygodna opcja. Świetni księgowi z indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb. Zdecydowanie na plus pod tym kątem.


PawełP32

Napisano 31 marzec 2021 - 14:44

A czy wybrałeś już odpowiedni program do księgowości? Jeżeli jeszcze nie, to koniecznie zwróćcie uwagę na RafSoft 2021 https://www.rafsoft....aktur-standard/ w wersji Standard, czy jednocześnie Pro w zależności od rozwoju Waszej firmy. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu. Efekty są jak najbardziej zadowalające w przypadku naszej firmy, oby dali radę!


Caryk88

Napisano 17 marzec 2021 - 07:17

Jeśli chcesz prowadzić pełną księgowość to można tutaj liczyć na EffePro sp. z o.o. (https://effepro.pl/). Współpracujemy z nimi i możemy polecić. Prowadzimy spółkę komandytową. Ogólnie obsługa sprawna, dodatkowo można na spokojnie dokumenty też elektronicznie do nich przesłać. Poza tym dostępny od nich program do wystawiania faktur. Wszystkie dokumenty bez problemu dostępne jak jest potrzeba więc ta obsługa faktycznie na poziomie.


fashion.victim

Napisano 25 listopad 2020 - 06:50

Ciężko coś polecić, bo jest tego dużo, najlepiej samemu się przekonać odnośnie takich usług.


Napisano 01 listopad 2020 - 12:27

Zdecydowanie polecam biuro QualityDot w zakresie obsługi księgowości, wirtualnego adresu i doradztwa podatkowego czy biznesowego. Mega kompetentni ludzie!

Masert

Napisano 03 marzec 2020 - 11:19

Mnie obsługuje firma Tax Expert 24 z Warszawy są z Białołęki. Kompetentni ludzie z dużą wiedzą. Sprawy załatwiają szybko. Mają bogate doświadczenie na każdym polu, od prowadzenia księgowości dla jednoosobowej działalności po spółki prawa handlowego z pełną księgowością. Wszystko jest bardzo profesjonalne, papiery uporządkowane. Pracujemy na platformie Taxxo, wysyłam dokumenty elektronicznie przez to narzędzie. Wszystkie rozliczenia mam na czas, także współpraca jak najbardziej na tak

 

 

Kontakt:

Biuro rachunkowe Tax Expert24

Telefon: +48 510 033 300

Email: biuro@taxexpert24.pl

ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)


Napisano 25 luty 2020 - 15:46

Rödl & Partner - mają biuro w Warszawie przy ul. Siennej


pawelszabla

Napisano 05 luty 2020 - 11:55

W dobrą księgową warto zainwestować bez względu na to, ile sobie rzeczy za swoje usługi. Wręcz ta droższa jest na przykład dla mnie osobiście bardziej wiarygodna. Jeśli ktoś żąda za swoje usługi wyższej ceny, to znaczy, że ceni wartość swojej pracy i zna się na rzeczy. Ja tak jak kolega powyżej polecam biuro europodatnik.pl/ . Sam nie mam firmy, ale mój ojciec ma i wiem, że własny biznes to jest ogromne wyzwanie i trzeba sobie dobierać współpracowników, którzy nie zawiodą.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)