Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: przyjęcie zlecenia napisania pracy mgr/plagiat/zwrot pieniędzy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

rsneha

Napisano 04 czerwiec 2021 - 10:48

I suggest to use pltext site.


kosek77

Napisano 14 styczeń 2020 - 09:30

My na studiach zamawialiśmy prace w serwisie redaktor-online.pl. Nigdy nie było problemu z terminami a praktycznie na każdy temat znalazł się ktoś kto chciał daną pracę napisać więc nie było z tym problemów. 


Caryk88

Napisano 30 wrzesień 2019 - 12:31

Zerknij sobie na redaktor-online.pl –bardzo dobrze przygotowana strona, łatwo można zamówić pracę wszystko fajnie przygotowane, strona przejrzysta więć można szybko się połapać co i jak, by skutecznie zamówić pracę i potem trzeba tylko czekać na jej wykonanie.


Napisano 26 lipiec 2019 - 15:46

Witam,


Zlecono mi napisanie pracy magisterskiej z języka niemieckiego ( 2 rozdziały) w bardzo krótkim czasie. Ponieważ jestem w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, podjęłam się tego. (bez umowy)

Z braku czasu popełniłam plagiat.

Praca magisterska dla tej Klientki okazała się bezuzyteczna i żada od dwóch miesięcy zwrotu pieniędzy.

1) Czy czeka mnie odpowiedzialność karna za przyjęcie zlecenia napisania części pracy magisterskiej (korekta + 2 rozdziały), jeśli Klientka zgłosi mnie na policję (zarzuca mi wyłudzenie)

2) czy czeka mnie odpowiedzialność karna za popełnieniu plagiatu w tej pracy?Jeśli Klientka zgłosi mnie na policję (zarzuca mi wyłudzenie)

3) Czy mogę ją zgłosić na Policję,że zleciła mi pracę magisterską jednocześnie nie 'kręcąc na siebie bata''(Klientka dobija się godzinami do moich drzwa i mnie nęka telefonami i wizytami ,)

4) Czy czeka mnie konsekwencja prawna, jeśli nie oddam jej pieniedzy, które mi zapłaciła za napisanie jej ''bezużytecznej'' pracy magisterskiej

Dziękuję za opinię,
Boję się konsekwencji prawnych, potrzebowałam bardzo tych pieniędzy

Klientka na pewno ma prawo zgłosić wyłudzenie, bo zamówić sobie materiał do pracy (wzorzec) to nie przestępstwo, ale czerpanie korzyści majątkowych z nieswoich utworów już tak. Radzę oddać kasę. Jak w ogóle można "popełnić plagiat z braku czasu"?


Napisano 10 lipiec 2018 - 23:14

Specjalizujemy się w pomocy przy pisaniu prac zaliczeniowych i dyplomowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykształconą kadrę, która zna się na rzeczy. Gwarantujemy terminowość i profesjonalne podejście do tematu. Do dłuższych prac dokładamy raport antyplagiatowy. W razie problemów z dotrzymaniem terminu - zwracamy pieniądze. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Niewielkie poprawki w cenie. 

 

Nasza pomoc opiera się o:

 

- pomoc przy stworzeniu planu pracy

- pomoc przy opracowywaniu tematu pracy

- pomoc przy sporządzaniu bibliografii, opisów bibliograficznych

- pomoc przy przygotowywaniu pracy od strony merytorycznej, interpunkcyjnej, ortograficznej i edytorskiej

 

Pomagamy przy pisaniu prac takich jak:

 

- prace zaliczeniowe,

- skomplikowane projekty wymagające obsługi specjalistycznego oprogramowania

- prace tworzone w Microsoft Power Point, w tym dłuższe i krótsze multimedialne prezentacje filmowe 

- rysunki, wykresy, tabele i projekty wykonywane w Excel

- prace maturalne

- prace licencjackie

- prace magisterskie

- prace doktorskie

- prace inżynierskie

 

Pomagamy również w:

 

- pisaniu przemówień

- prowadzeniu blogów

- prowadzeniu profili na portalach społecznościowych: Google +, Facebook, Twitter, Instagram

Zapraszamy do współpracy!

 

Preferujemy kontakt mailowy:

 

edu.poradnia@gmail.com 

 


Napisano 25 sierpień 2017 - 05:48

Ja nie polecam nikomu AMK media system z mailem ...mazury.com z Panem Axxx. Na poczatku ok a później zero kontaktu, unikanie odpowiedzi i nieterminowość. Są ludzie i ludzie jak widać.

Napisano 25 sierpień 2017 - 05:44

Oszuści

Napisano 25 czerwiec 2017 - 00:24

Z kolei ja pracowałam i studiowałam jednocześnie, dlatego nie miałam czasu na pisanie. Na szczęście istnieją teraz serwisy pomocy w pisaniu prac. Dzięki Łatwe Pisanie Prac mogłam obronić się w pierwszym terminie. Wszystko było zrealizowane tak jak było ustalone. Na tak wysokim poziomie nie potrafiłabym napisać żadnego tekstu, także polecam wszystkim!

nie miałam czasu na pisanie? sorry, ale ja również studiuję i pracuję ( w trybie trzy zmianowym), dochodzą jeszcze praktyki i korepetycje, których udzielam - znajduję jeszcze czas na życie prywatne, a pracę piszę samodzielnie.  Jak się nie chce komuś samemu pisać pracy to znajdzie każdą wymówkę.


Napisano 05 maj 2016 - 21:13

podsumowując... skala ocen za pracę mgr wygląda następująco: 5-dobrzy oszuści, 3-4-uczciwi ludzie, 2-słabi oszuści. wniosek: na studiach uczymy się krętactwa


Napisano 05 maj 2016 - 20:00

Przestrzegam każdego przed skorzystaniem z usług redakcja-pisanie.eu. Początkowo wykazują chęć współpracy, później kontakt zupełnie się urywa, zwrot pieniędzy jest niemożliwy.... To OSZUŚCI!!!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)