Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry adwokat do spadku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aligru

Napisano 18 grudzień 2019 - 10:01

Jakby ktoś szukał dobrej kancelarii prawnej we Wrocławiu, to koniecznie sprawdźcie tę od Pana Adama Soboty. Świetni fachowcy. Poprowadzili moją sprawę niezwykle sprawnie i wszystko zakończyło się po mojej myśli. Tu zostawiam link: https://www.kancelariasobota.pl


Dorota

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:01

Na całym forum, do każdego wątku będziesz wklejał te darmowe reklamy???

Jaka reklama taki adwokacina.


Napisano 09 grudzień 2019 - 13:38

Bardzo polecam Kancelarię Dariusza Kotłowskiego. Bardzo skuteczni specjaliści. Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejsciem do klienta i zrozumieniem dla mojej sytuacji


Luiza82

Napisano 31 październik 2019 - 08:17

We wszelkich trudnych sprawach polecam udać się po pomoc do kancelarii adwokata Rafała Gorzechowskiego z www.kancelariaadwokackazgierz.pl/. Pomoże, doradzi i wszystko załatwi z dbałością o dobro klienta. Korzystałam i polecam.


Napisano 29 październik 2019 - 11:14

Bez dwóch zdań adwokat Paulina Kornacka. Miała bardzo dobre pomysły, żeby zabezpieczyć moje interesy w sprawie i żeby nikt nie zadłużył spadku kredytem albo nie sprzedał swojej części za plecami pozostałych. Doprowadziła wszystko do szczęśliwego końca. 


alf

Napisano 21 październik 2019 - 06:11

Polecam kontakt z tym radcą prawnym:

https://cpkoscielnia...ielniak-krakow/

 

Korzystałem z jego pomocy przy ustalaniu prawowitego własciciela działki. Po dziadkach, którzy nie zostawili testamentu a było wielu chętnych do położenia reki na działce, szczególnie, że działka znajdowała się w bardzo korzystnym połozeniu. Sprawa wydawała mi się bardzo skomplikowana, wszystko jednak udało się ustalić w sposob, który o dziwo odpowiadał wszystkim  (nawet osobom bardzo negatywnie nastawionym na początku). 


Jol70po

Napisano 02 październik 2019 - 10:08

W kwestiach spraw rodzinnych i spadkowych polecam w Gdańsku kancelarię www.duks.pl. Pani adwokat Duks-Taniewska jest doświadczonym i kompetentnym prawnikiem, który podchodzi do petenta z zaangażowaniem i oddaniem. W pełni skuteczna pomoc.


Sleep

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:50

Więcej tego sztucznego spamu! ^_^


cris02

Napisano 10 wrzesień 2019 - 12:21

ja szczerze polecam JWC kancelarię z Krakowa - wszystko bez problemu i bez stresu załatwione 


Napisano 25 sierpień 2019 - 20:42

To ja jeszcze dodam kancelaria-adversus.pl/ ze Szczecina. U mnie to oni zajęli się trudną sprawą spadkową i dzięki nim sprawa zakończyła sie pomyślnie dla mnie, także oceniam ich jak najlepiej, wysoki profesjonalizm i skuteczność.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)