Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Specjalista od spadkow Poznań


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Juli

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:22

Ja wychodzę z założenia, że miejsce wybierane z polecenia jest zawsze dobrym wyborem. W tej kwestii często słucham moich znajomych ale też szukam opinii w sieci. Tak trafiłem na kancelarię prawa spadkowego adwokata Mateusza Ziębaczewskiego.

Moja matka miała problem z zachowkiem, gdyż jej matka przepisała cały spadek na kogoś innego. Z pomocą dobrych prawników udało jej się odzyskać zachowek. Gdyby mi koleżanka nie poleciła tej kancelarii to pewnie nigdy byśmy tego nie naprawili i nic nie dostały ze spadku.


Pomalowana

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:20

Polecam naprawdę bardzo dobrą radcę prawną od spraw spadkowych Pania Katarzynę Kownacką z Poznania. Można na niej polegać. Doskonale sobie radzi z każdym zagadnieniem, z każdą sprawą. 


Miedzyrzecki

Napisano 29 listopad 2019 - 10:42

Adamik, Kaluza i inni macie rację tak mecenas Mateusz to godny zaufania adwokat. Mi też pomógł w wyprostowaniu spraw spadkowych po dziadkach i wujku. Wie co i jak trzeba składać. Pisma bardzo fachowe, terminowość i kontakt bez zarzutu i radzi sobie w sądzie i z przeciwnikami. Widać że ma zamiłowanie do swojej pracy.


Adamik

Napisano 03 październik 2019 - 10:39

Kurcze ten blog adwokata Ziębaczewskiego na temat prawa spadkowego jest naprawdę super i nie trzeba się rejestrować by mieć dostęp do treści. Dzięki za linki na niego.


kozlowskiczeslaw1

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:29

ja polecam Pana Kamila z kancelarii https://adwokatwasilewski.pl/ . Moją sprawę załatwił szybko i skutecznie. 


Kaluzna

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:05

Jak chcecie kogś od spraw spadkowych kto nie mydli oczu i mówi jak jest bez naciągania na procesy sprawy czy inne dziwactwa to polecam Ziębaczewskiego. Ja sama byłam na darmowej poradzie z prawa spadkowego i innego prawnik to mi obiecywał złote góry ale tylko jak zapłacę mu już za prowadzenie sprawy. Z kolei pan Mateusz zupełnie inaczej mi to naświetlił, czyli tak jak czytałam u niego na stronie w internecie i sprawa jest tzw. na swoje babka wróżyła. Postanowiliśmy zaryzykować ale zupełnie inaczej podchodząc do sprawy czyli tak jak w takim wyroku co mi wydrukował i co wygrali sprawę.


Napisano 18 lipiec 2019 - 22:37

Kancelaria Klisz i Wspólnicy. Nie tylko mają fajny blog o spadkach, ale również można się udać do ich poznańskiego oddziału po porady czy też, żeby reprezentowali w sądzie. Ja ich znam z kancelarii we Wrocławiu. Sprawa spadkowa po moim ojcu odbywała się jednak w Poznaniu, więc wraz z prawnikiem tam jeździłem. Sprawa była wielowątkowa, bo ni z tego ni z owego pojawił się nieślubny syn tatusia... Długo by opowiadać. W każdym razie kancelarię mogę polecić.


Napisano 29 maj 2019 - 11:58

Ja Ci polecam Kancelarię Adwokacką Dariusza Kotłowskiego. Świetni specjaliści. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że będzie dobrze. Angażują sie w sprawę klienta i nie zdzierają pieniędzy. 


HanOlejniczak

Napisano 26 maj 2019 - 10:16

Szczerze polecam mecenasa Ziębaczewskiego bo byłam na konsultacji i to co tu piszą jest w pełni prawdziwe. Zna się na prawie spadkowym sypie wyrokami i dał mi też komentarze do artykułów  o podział spadku majątkowego i zachowku. Potwierdzam fachowość poważne podejście i profesjonalizm


maciejlik

Napisano 18 maj 2019 - 07:29

Zresztą jeżeli ktoś potrzebuje więcej szczegółów to niech się odezwie do mnie, mam z nimi więcej doświadczenia przez korzystanie z wrocławskiego oddziału


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)