Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 24 lipiec 2019 - 17:38

Ja zanim przeprowadziłam się do Krakowa mieszkałam w Tczewie. Tak się potoczyły sprawy, że wzięłam rozwód i mąż robił pod górkę, więc bez dobrego adwokata nie mogło się obyć. Skorzystałam z usług adwokata Cejrowskiego i jestem bardzo zadowolona. Poszło lepiej, niż myślałam, to dowód na to, że dobry adwokat może zdziałać cuda:)


MatrasKinia

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:18

Zgadza się, pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska to świetny adwokat, jest bardzo profesjonalna i rzeczowa. Poleciła mi ją znajoma i faktycznie byłam bardzo zadowolona, pani Justyna bez problemu wygrała moją sprawę :)


nikodem30

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:49

Polecam panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską, prowadziła moją sprawę o spadek i wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, nie miałem żadnych zastrzeżeń, kobieta z wielką wiedzą i świetnym podejściem do klienta :) 


Napisano 09 lipiec 2019 - 07:52

Poszukuję dobrego adwokata lub radcy prawnego w zakresie spadków i darowizn w Krakowie. Informację proszę przesyłać na maila: wilczek.izabela@wp.pl.
Za pomoc serdecznie dziękuję.

Napiszę tutaj.. może ktoś jeszcze skorzysta. Mogę polecić panią Adwokat Justyne Węgrzynowicz - Ciechońską. Świetna specjalistka.


mtzd

Napisano 27 maj 2019 - 08:52

Polecam skontaktowanie się z radcą prawnym Kościelniakiem:

https://cpkoscielniak.pl

 

Bardzo dobry prawnik w Krakowie. Skorzystałem z porady prawnej po raz pierwszy w życiu, ponieważ mój problem okazał się już na tyle złożony, że nie mogłem sobie z nim poradzić samemu. Problem wydawał mi się praktycznie niemożliwy do rozwiązania i nie widziałem wyjścia z sytuacji.  Prawnik  pomógł mi kompleksowo i wspólnie osiągnęliśmy efekt nawet lepszy niż wcześniej zakładałem.

 

Nie jest również tak drogo. 


Napisano 21 styczeń 2019 - 19:19

Polecam kancelarię adwokacką Cejrowski. Duże doświadczenie, skuteczność i szeroki zakres spraw z rozmaitych dziedzin prawa.


Napisano 04 styczeń 2019 - 09:36

Pani Justyna z jwc kancelaria z Krakowa jest bardzo profesjonalna i posiada wiedzę praktycznie w każdej dziedzinie. Z nią każda sprawa jest wygrana. 


Wiktoria_090

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:15

Ja natomiast korzystałam z kancelarii Centrum Prawa Kościelniak i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług, pełen profesjonalizm :) 

RobertiPatrycja

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:12

Aktualnie jestem w kontakcie z kancelarią Magdaleny Kowalik w związku ze sprawą rozwodową. Póki co odczucia mam bardzo pozytywne. Przede wszystkim mogę prawnik o wszystko dopytać, i druga rzecz, że pani prawnik wie jak człowiekowi prostym i zrozumiałem językiem wytłumaczyć całą tą prawną machinę jaka rusza wraz ze złożeniem wniosku rozwodowego...


Napisano 06 listopad 2018 - 12:25

Zdecydowanie Centrum Prawa Kościelniak! Duże doświadczenie i szczera pomoc, korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)