Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie do zarządzania transportem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

anielaw

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:39

Współczesne firmy transportowe oczywiście korzystają z takich różnych rozwiązań. Firma, która nas obsługuje - Cargo Transport http://cargotransport.com.pl - też z nich korzysta z tego co mi się wydaje. W zasadzie teraz jest to standard, każda firma ma jakieś sposoby, by optymalizować swoją pracę i wydajność. 


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:40

Z tego co wiem, to firma https://www.itcent.pl/ zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych. Robili mi stronę internetową i wyszła rewelacyjnie, więc myślę, że będą również dobrym wyborem w przypadku tworzenia aplikacji. 


mstawskam

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:44

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Sente - więcej szczegółów znajdziesz tu. Mają w swoim asortymencie również system do zarządzania magazynem. Warto poczytać i skontaktować się z usługodawcą, który na pewno przedstawi więcej szczegółów. System pozwoli na zwiększenie wydajności pracy i poprawę jakości realizowanych zamówień oraz redukcję kosztów.


biggy

Napisano 24 czerwiec 2019 - 18:24

Sporo ciekawych informacji na ten temat znalazłam na portalu http://www.pgt.pl/ Polecam Wam tam zajrzeć :) Wydaje mi się, że w wielu kwestiach wyczerpują temat. 


DariaPaulak

Napisano 18 czerwiec 2019 - 19:49

Jest bardzo dużo tego typu ofert na rynku, osobiście polecam zajrzeć na stronę sidgroup (czytaj więcej). Ofertę mają całkiem sporo, a też nie uważam żeby każde rozwiązanie było odpowiednie dla każdego. System trzeba dobierać pod własne potrzeby, najlepiej w pierwszej kolejności skontaktować się z usługodawcą i wypytać o funkcjonalność danych systemów.


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:52

Moim zdaniem wszelkie rozwiązania logistyczne dla firm pomagają usprawnić ich działanie, na pewno taki system - oprogramowanie ułatwia pracę w takiej firmie czy też koordynację zadań z tym związanych. 


kozlowskiczeslaw1

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:38

Ja ostatnio używałem bardzo sprawnego systemu transportowego firmy Logintegra, Nazywał się chyba system TMS, zobacz na ich stronie https://logintegra.c...s-pokolenie-it/ , może akurat Cię zainteresuję.


mtzd

Napisano 26 listopad 2018 - 14:20

Jest to specjalistyczne oprogramowanie, bardzo często jest tworzone pod indywidualne potrzeby danej firmy. Dążę do tego, że aby zaproponować coś dobrego, należałoby poznać oczekiwania. Na tej podstawie będzie można określić specyfikację. Być może są już istniejące programy, które będą w stanie spełnić oczekiwania.

Generalnie wyślij zapytanie do IT Center: https://itcenter.pl/...dla-transportu/

Oni tam na co dzień zajmują się tego typu usługami. Wydaje mi się, że będą w stanie pomóc.


ivojim

Napisano 22 listopad 2018 - 14:26

Mam na myśli oprogramowanie logistyczne, przy pomocy którego można ustalać harmonogramy, grafiki itd. Aby nie było takich sytuacji, że ktoś stoi wolny... albo aby minimalizować takie sytuacje.

Jakiego oprogramowania - takiego typowo logistycznego używacie na co dzień w swoich firmach?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)