Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Firma czy własna flota?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

JarekDon

Napisano 09 wrzesień 2021 - 12:21

W takim razie jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie zarządzania flotą w firmie transportowej i zachowania lepszej organizacji pracy to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam rozważnie systemy Flotman który na pewno ułatwi pracę oraz zachowanie pełnej funkcjonalności, integracji z giełdami zleceń, czy także po prostu kontroli nad lokalizacją i zużyciem paliwa. 


pepke

Napisano 28 maj 2021 - 08:38

Musicie sobie samodzielnie przekalkulować, co się Wam bardziej opłaci:

https://12debow.pl/z...lalnosci-firmy/

 

Na stronie jest opisane jak dobrac takie oprogramowanie. Programów jest wiele, jednak polecam zastanowić sie nad wprowadzeniem systemu sotipm. Obecnie jest to jeden z lepszych programow dla firmy logistycznej. Pozwala zarzadzań pojazdami w firmie oraz ogranicza w znacznym stopniu ilość pustych przezazdów. 


Latizia

Napisano 01 maj 2021 - 19:56

Nie będę oryginalna i powiem "to zależy". Jak potrzebujecie dobrego wsparcia z zakresu TSL, polecam firmę http://cargotransport.com.pl/. To super partner w biznesie, którego warto zaprosić do współpracy. 


PawełP32

Napisano 16 kwiecień 2021 - 14:01

Jeżeli chcecie rozwijać swoją firmę transportową i skutecznie zarządzać swoją flotą samochodów na co dzień, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście też trochę dodatkowych informacji m.in na temat logistyki zaczerpnęli z portalu https://logistykaitransport.pl/ na który również sam zaglądam systematycznie bo fajnie poruszane są tutaj tematy m.in "Kiedy warto skorzystać z usług firmy logistycznej?" Pozdrawiam!


Arniq

Napisano 29 październik 2020 - 11:55

Moim zdaniem lepiej powierzyć transport sprawdzonemu spedytorowi. Zerknij sobie na ofertę firmy Rhenus https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/logistyka-frachtowa/transport-lotniczy-i-morski/ . Oni oferują nie tylko transport drogowy ale też lotniczy i morski. Zajmują się wszystkim od A do Z. Takie kompleksowe usługi znacznie ułatwiają zorganizowanie transportu w firmie. 


JarekDon

Napisano 23 październik 2020 - 11:04

Musisz policzyć koszta i możliwości, jeżeli macie ciągłość prac to myślę że akurat postawienie na własną flotę nie będzie złym pomysłem. Jednak żeby odpowiednio nią zarządzać to warto przy większej ilości aut postawić jednak na skuteczny system typu Flotman, który wspiera również nasz biznes. Jednocześnie na ich blogu znajdziecie wiele świetnych podpowiedzi dotyczących gałęzi transportu m.in jak "wykorzystać dane z silnika do zarządzania flotą!" - https://www.flotman....zadzania-flota/ Pozdrawiam i trzymam kciuki za udany rozwój biznesu!


fashion.victim

Napisano 08 lipiec 2020 - 06:09

To chyba będzie zależało od kosztów i tego, jakie środki jesteś w stanie przeznaczyć. Poza tym budowanie własnej floty pojazdów nie jest takie proste, właśnie przez to, że jest drogie.


amelia7878

Napisano 29 listopad 2019 - 13:12

Mnie się wydaje, że tak jak w przypadku innych obszarów, tak i w przypadku transportu - warto zdać się na outsourcing usług transportowych. My korzystamy z usług firmy Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl, mogę szczerze polecić :)

My również korzystamy z usług Cargo Transport :) Mogę się podpisać pod rekomendacją! Były pomysły, aby zakupić własną flotę, ale to są kolosalne koszty, outsourcing w naszym przypadku sprawdza się doskonale i jest to przede wszystkim dużo bardziej ekonomicznie korzystne rozwiązanie.


kas87wid

Napisano 02 listopad 2019 - 18:00

Mnie się wydaje, że tak jak w przypadku innych obszarów, tak i w przypadku transportu - warto zdać się na outsourcing usług transportowych. My korzystamy z usług firmy Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl, mogę szczerze polecić :)


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 16:00

Skoro temat transportu Was interesuje, to ja polecam zajrzeć na http://pgt.pl, myślę że znajdziecie tam naprawdę wiele fajnych informacji. Publikują tam naprawdę sporo ciekawych artykułów, które zdecydowanie przybliżają tę tematykę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)