Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: opakowania - poszukujemy dostawcy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

agatazabek

Napisano 04 czerwiec 2020 - 08:49

Mogę polecić dobrą hurtownię kartonów: https://heykapak.pl/ spory wybór i niskie ceny. Na pierwsze zakupy jest rabat 10% - warto skorzystać. 


michal71

Napisano 31 maj 2020 - 19:58

W moim lokalu gastronomicznym zimne napoje podajemy w atrakcyjnych butelkach zwanych potocznie - kielichy do granity. Na początek zamówiliśmy cały karton kielichów w kształcie palmy. Po tygodniu od zastosowania nowych opakowań, sprzedaż zimnych napojów wzrosła o kilkanaście procent. Kolorowe kielichy na wystawie przyciągały dzieci i młodzież. Teraz na sezon 2020 planujemy rozszerzyć ofertę także o inne wzory piłki, latarni i róży. Na plus względem poprzednich lat jest możliwość zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym https://sklepicecup.pl/


Napisano 11 maj 2020 - 13:51

Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą Supravis z Bydgoszczy,  która oferuję sprzedaż  opakowań termokurczliwych dla przemysłu spożywczego. Firma posiada swoją stronę internetową wiec warto się z nią zapoznać. 


Masert

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:04

Firma, która projektuje opakowania to Big Plus http://bigplus.pl/ , zrobi prototyp opakowania, aby dokładnie przetestować opakowanie, system składania i otwierania. Oferują również wykrojniki do maszyn sztancujących, dzięki którym będą mogli Państwo samodzielnie produkować i prototypować potrzebne opakowania.


Napisano 21 kwiecień 2020 - 22:02

Jeśli poszukujesz kartonów to ja ze swojego wieloletniego doświadczenia mogę polecić firmę Nawrot. Szybkie dostawy choćby się paliło i waliło, są elastyczni jeśli chodzi o zamówienia, idą na rękę klientowi i co najważniejsze - towar jest wysokiej jakości.


PawluM

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:54

Takich rzeczy wykorzystuje się praktycznie codziennie bardzo duże ilości. Szczególnie w magazynach, firmach produkcyjnych, czy też sklepach internetowych. Wiadomo, że cena będzie tu bardzo ważnym czynnikiem decydującym. Warto sobie dlatego też zajrzeć na stronkę https://e-gtp.pl/folia-stretch i ich ofertę. Będziecie mogli zamówić tu folie stretch w bardzo dobrej cenie, także i folie stretch maszynowe. W większych firmach będzie to wręcz niezbędną rzeczą.


G0siaa

Napisano 18 marzec 2020 - 19:38

Ja zamawiam opakowania fasonowe i klapowe od firmy www.crosspack.pl. Są wykonane bardzo starannie, dzięki czemu doskonale zabezpieczają towar znajdujący się w środku.


Forumowicz84

Napisano 16 marzec 2020 - 23:26

Z pewnością po prostu będzie potrzebny Ci producent opakowań. Moim zdaniem niezwykle interesująca jest oferta https://sklep.grala.com.pl/ To producent folii i opakowań foliowych, u którego można znaleźć wszystko z folii w jednym miejscu. Oczywiście producent pomoże też w walce o dobro środowiska, bo folia jaką oferuje jest ekologiczna. Także śmiało można zamawiać jego produkty do swojej własnej firmy. Myślę, że warto sięgać po to, co oferują sprawdzeni dostawcy.


aniolek

Napisano 15 marzec 2020 - 14:41

Widzę tutaj naprawdę wiele ciekawych wskazówek. Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam tą firmę: https://www.opakowanianawrot.pl/ znajdziecie w ich ofercie miedzy innymi opakowania fasonowe czy tekturę falistą. Od pewnego czasu zamawiam tylko u nich tego typu produkty i jestem bardzo zadowolona. Jakoś wykonania jest świetna, a realizacja zamówienia dosłownie ekspresowa.


Alienka

Napisano 24 luty 2020 - 17:18

Szukam firmy, która zajmuje się produkcją opakowań z polipropylenu spienionego. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone firmy? Jak na razie wyszukałam firmę Hirsch Porozell, która produkuje różne wyroby z epp http://www.hirsch-po...-produkcja.html


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)