Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Usługi kurierskie, import/eksport, spedycja


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 20:06

Jeśli interesuje Was branża TSL, odsyłam na stronę http://www.pgt.pl/artykuly - znajdziecie tam wiele branżowej wiedzy, która nieraz jest bezcenna. Publikują tam artykuły dzięki którym można rozwijać swoją wiedzę i zwiększać konkurencyjność. 


JarekDon

Napisano 20 październik 2019 - 14:29

Ja natomiast mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na https://allekurier.pl/cennik/dpd ponieważ znajdziecie u nich dużo więcej informacji na temat wyboru firmy świadczącej usługi kurierskie. Udało im się przygotować dobre wyceny przesyłek różnego typu i do tego również możliwości dla firm jeśli będziecie ich szukali w bardzo dobrym zakresie cenowym i prostym odbiorem. 


majowab87

Napisano 25 maj 2019 - 20:31

Jeśli chodzi o firmę transportową, to mogę szczerze polecić Cargo Transport (http://cargotransport.com.pl). Oferują zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy, są rzetelni i terminowi. My jesteśmy ze współpracy z nimi bardzo zadowoleni :) 


michalbb

Napisano 17 maj 2019 - 14:14

Ze swojej strony polecam firmę, gdzie sam wysyłam wszystkie paczki (dostałem najlepszą ofertę indywidualną), to serwis Tani Kurier - poza korzystnymi warunkami mam to, na czym mi zależało, czyli zwroty pobrań w jeden dzień, bez żadnych dodatkowych dopłat. Przy tej ilości przesyłek jakie mam, to naprawdę korzystna opcja.


Torcik66

Napisano 29 kwiecień 2019 - 00:37

W przypadku usług transportowych za granicę czyli tzw. międzynarodówki to zdecydowanie mogę polecić https://www.dpvlogis...-miedzynarodowa która również nam świadczy tego typu usługi z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim jest to firma z dużym doświadczeniem, dobrymi cenami i dość rozsądnymi terminami. Dlatego szukając stałego przewoźnika zdecydowaliśmy się właśnie na nich i jak do tej pory nie zawodzą. A towar zawsze trafia w odpowiednie ręce w całości!


ewella82

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:47

Jeśli chodzi o różne rozwiązania logistyczne dla firm tego typu, to myślę, że namiary i informacje znajdziesz na portalu Polskiej Gazety Transportowej. Tam poszukaj informacji. :) 


Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:54

szukam firmy, która pomoże przy rozliczaniu czasu pracy keirowców. czy ktoś zna firmę itdinfo.pl? Jakie macie zdanie?


gorgon

Napisano 25 marzec 2019 - 14:49

Jak przesyłki są wielkogabarytowe to można nadać za pośrednictwem https://www.pogotowiepaletowe.pl/ . Oczywiście cała usługa jest dostępna online, z poziomu strony internetowej możemy wyliczyć koszt a także umówić się z kurierem na odbiór palety


mleszczak

Napisano 21 marzec 2019 - 15:17

W mojej firmie wysyłamy wiele przesyłek, czasem duże ilości, czasem mniejsze. Są to wysyłki na terenie kraju ale też międzynarodowe, mamy klientów z całego świata. Korzystaliśmy z różnych firm które oferują usługi logistyczne, przewozowe ale zdecydowanie najlepszą z nich jest https://aw-polska.pl/  Mają dobre stawki, oferują również transport morski i lotniczy, do dowolnego miejsca. Wyróżnia ich indywidualne podejście do każdego klienta. Warto z nich skorzystać, polecam, wypróbujcie.


fabrynka

Napisano 01 marzec 2019 - 10:52

A jak się wg Was sprawdza infrastruktura kolejowa w transporcie? Macie swoje doświadczenia w tym temacie? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)