Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Chrysler: Pacifica - opinie kierowców


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 marzec 2012 - 16:51

Jeździłem wieloma samochodami niemieckimi, japońskimi itp. Biorąc pod uwagę koszty naprawy, cenę zakupu do komfortu jazdy mogę śmiało określić że jest to moje jedno z najlepszych aut jakie posiadałem. Wszystkim polecam ten samochód. Moim następnym autem też będzie Pacifica.
Fotele z przodu bardzo wygodne, pełna regulacja elektryczna. W niektórych wersjach można nawet elektrycznie ustawiać wysokość pedałów. Bagażnik bardzo duży, choć mógłby być jeszcze większy gdyby nie przepastne nadkola. No cóż miejsce na duży subwoofer też musi być(jest właśnie w obudowie nadkola)
Po prostu płynie. Przy 180km/h można normalnie rozmawiać w ogóle nie podnosząc głosu. Jest po prostu cicho.
Po dwóch latach eksploatacji tego auta jestem mile zaskoczony. Przed zakupem trochę obawiałem się dostępnóści części. Nie było o co. Mając dostęp do internetu można kupić wszystko i często od ręki. Fakt auto jest bezawaryjne i praktycznie nic nie naprawiałem, ale sprawdziłem dostępność części. Można kupić oryginały w sklepach internetowych lub w samym serwisie, których sieć w Polsce jest już duża. Jest też bardzo duży rynek podróbek i części używanych. Koszt części jest naprawdę niski w porównaniu z autami tej wielkości.

Napisano 22 luty 2012 - 12:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Chryslera Pacifica.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)