Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakładanie strony internetowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zimbol

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:46

Mało kto o tym wie, ale rytuały oparte na świecach intencyjnych mogą spełniać życzenia. Kluczową rolę odgrywa jednak to, kto je wykonuje oraz jak silna będzie Twoja intencja. Jeśli już zdecydujesz się na udział w tego typu rytuale, to bez problemu online możesz znaleźć go u Marii Bucardi https://mariabucardi...intencyjnych/46, która w tego typu tematyce siedzi już od lat.  


Napisano 17 styczeń 2020 - 13:46

Uważam, że lepiej w takim wypadku zlecić firmie zewnętrznej wykonanie porządnej strony internetowej. Jest to wizytówką firmy. 


Libka

Napisano 17 styczeń 2020 - 12:57

Luke45, dokładnie tak ! W sieci jest cała masa filmików, szkoleń itp. Tak więc wystarczy tylko chcieć :)!


luke45

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:15

Teraz nawet samemu można założyć stronę, są wskazówki w sieci.


Libka

Napisano 08 styczeń 2020 - 11:09

Cześć. W przypadku strony www wiele zalezy od tego ile kasy chcesz na nią przeznaczyć i jaką rolę ma ona pełnić.. Ja,mając ograniczony budżet na poczatku mojej dzialalnosci, zdecydowałam się sama zmierzyć z tematem. Efekt, oceń sam https://dietetyk-lublin.pl..Potrzebna wiedzę zdobyłam na kursie https://jak-zrobic-strone.pl/kurs-wordpress/


Agencja ślubna

Napisano 29 grudzień 2019 - 14:48

Sama wykonanie strona internetowa to jest tylko adres na wizytówce. Później dopiero zaczyna się jej promowanie. Osobiście skorzystałam z usług firmy https://netidea.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uczciwe podejście.


ZEpR

Napisano 08 grudzień 2019 - 12:09

racja, to dopiero początek


Kaczmar

Napisano 09 październik 2019 - 14:02

sama strona internetowa nie rozkreci firmy do razu 


aniolek

Napisano 08 październik 2019 - 10:03

Powiem Ci szczerze, że z doświadczenia wiem iż naprawdę lepszym posunięciem będzie zlecenie stworzenia strony internetowej profesjonalistom. Będziesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie odpowiednio zaprojektowane. Ja miałam okazję współpracować z bardzo dobrą firmą z Wrocławia, która specjalizuje się w tej branży. Na ich stronie internetowej: https://cg2.pl możecie znaleźć wszystkie przydatne informacje.


dancewithhim

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:34

Jest wiele programów dla stworzenia sobie własnej strony www, jasne, że mozna się pobawić, jednak jeśli chcecie aby strona wyglądała profesjonalnie to warto będzie to oddać w ręce profesjonalnej firmy. Obecnie bardzo wiele osób korzysta z urządzeń mobilnych takich jak tablety czy telefony, Tak wieć strona powinna byc w pełni responsywna, a stworzenie takiej strony łatwe nie jest....

https://aobiznes.pl/...my-w-internecie

 

Porządna strona www to w końcu wizytówka dla firmy. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)