Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Inwestowanie w złoto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 23:43

Jeśli chodzi o zakup złota, bez względu na to w jakiej postaci - sztabki, monety itp. - polecam tę mennicę http://mennicakapitalowa.pl/ Bardzo dobre ceny i solidne, fachowe doradztwo. 


Tomba1986

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:21

Jak mamy czas i pieniądze, to wydaje się, że inwestycja w złoto to bardzo dobre rozwiązanie. Jak się popatrzy na wykresy z ostatnich kilkunastu lat, wniosek nasuwa się sam :D Ja polecam inwestować w stare złote monety, które poza wartością złota, posiadają wartość numizmatyczną. Dodatkowo jest to o wiele większa zabawa, niż przy kupowaniu sztabek itp.


zimbol

Napisano 21 styczeń 2020 - 18:09

Ciężko jest przewidzieć odpowiedni moment na inwestycję. Zwłaszcza, gdy nie ma się w tym dużego obeznania. Pomocne więc mogą okazać się rytuały świec https://mariabucardi...intencyjnych/46, dzięki nim, znacznie prościej będzie wybrać odpowiedni czas do zainwestowania swoich środków, tak by wyjść na tym możliwie jak najlepiej.


Caryk88

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:41

Na bardzo dobre ceny złota możesz liczyć na stronie mennica24.pl  . Oczywiście wszystko certyfikowane więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo, dodatkowo bardzo duży wybór jest jeśli chodzi o monety inwestycyjne.


wicehrabia

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:37

Też mi się tak wydaje.


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:15

Moim zdaniem w złoto wciąż warto inwestować. Ciekawą formą jest wg mnie inwestycja w złote monety, one mają nieraz wartość dodatkową - kolekcjonerską. Polecam sprawdzić na http://www.mennicakapitalowa.pl


fjonaa

Napisano 04 grudzień 2019 - 05:30

Z tego , co wiem to kryptowaluty były dobre do inwestowania , ale mniej więcej 2 lata temu . Jak to jest teraz ? Ktoś może potwierdzić , że rzeczywiście warto w nie inwestować ?


Mateo122

Napisano 30 listopad 2019 - 18:42

Kryptowaluty okazują się być całkiem ciekawym sposobem na inwestowanie. Trzeba jednak skutecznie zaznajomić się najpierw z tym tematem. Ja posiłkowałem się artykułami na tej stronie https://comparic.pl/...o-nim-wiedziec/ . Są to cenne i bardzo przydatne informacje. Polecam każdemu.


patiks

Napisano 14 listopad 2019 - 10:32

Najlepiej załatwiać to przez system XTB - są wszystkie istotne narzędzia, trzeba tylko działać rozsądnie. Wiadomo, że od razu cudów nie będzie, bo trzeba rozumieć rynek i mechanizmy, jakie nim rządzą, ale przy odpowiednim działaniu można naprawdę wyciągnąć z tego fajną kasę. Tylko to nie działa tak, że możecie bazować na szczęściu. W ten sposób niczego nie wyciągniecie.


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 20:57

Podstawa to zakup szlachetnych kruszców w sprawdzonym miejscu, mnie polecono tę mennicę http://mennicakapitalowa.pl Rekomendacja od osoby, która doskonale się orientuje w tematach związanych z inwestowaniem w złoto. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)