Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Inwestowanie w złoto


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Caryk88

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:41

Na bardzo dobre ceny złota możesz liczyć na stronie mennica24.pl  . Oczywiście wszystko certyfikowane więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo, dodatkowo bardzo duży wybór jest jeśli chodzi o monety inwestycyjne.


wicehrabia

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:37

Też mi się tak wydaje.


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 21:15

Moim zdaniem w złoto wciąż warto inwestować. Ciekawą formą jest wg mnie inwestycja w złote monety, one mają nieraz wartość dodatkową - kolekcjonerską. Polecam sprawdzić na http://www.mennicakapitalowa.pl


fjonaa

Napisano 04 grudzień 2019 - 05:30

Z tego , co wiem to kryptowaluty były dobre do inwestowania , ale mniej więcej 2 lata temu . Jak to jest teraz ? Ktoś może potwierdzić , że rzeczywiście warto w nie inwestować ?


Mateo122

Napisano 30 listopad 2019 - 18:42

Kryptowaluty okazują się być całkiem ciekawym sposobem na inwestowanie. Trzeba jednak skutecznie zaznajomić się najpierw z tym tematem. Ja posiłkowałem się artykułami na tej stronie https://comparic.pl/...o-nim-wiedziec/ . Są to cenne i bardzo przydatne informacje. Polecam każdemu.


patiks

Napisano 14 listopad 2019 - 10:32

Najlepiej załatwiać to przez system XTB - są wszystkie istotne narzędzia, trzeba tylko działać rozsądnie. Wiadomo, że od razu cudów nie będzie, bo trzeba rozumieć rynek i mechanizmy, jakie nim rządzą, ale przy odpowiednim działaniu można naprawdę wyciągnąć z tego fajną kasę. Tylko to nie działa tak, że możecie bazować na szczęściu. W ten sposób niczego nie wyciągniecie.


kas87wid

Napisano 31 październik 2019 - 20:57

Podstawa to zakup szlachetnych kruszców w sprawdzonym miejscu, mnie polecono tę mennicę http://mennicakapitalowa.pl Rekomendacja od osoby, która doskonale się orientuje w tematach związanych z inwestowaniem w złoto. 


Patka79

Napisano 11 październik 2019 - 14:06

Wydaje mi się, że dotychczas moment na inwestowanie w złoto był zawsze dobry ze względu na to, że na przykład na wartość złota nie wpływa inflacja. Niemniej jednak wraz z postępem cyfryzacji nie jest to do końca oczywiste czy wartość złota się utrzyma, obecnie pojawiają się alternatywne formy płatności jak kryptowaluty i przynajmniej na tą chwilę mogłoby się wydawać, że tak będzie wyglądać przyszłość. Ja osobiście lubię rozsądnie podchodzić do tematu i ponieważ nie jestem jeszcze do końca przekonana do kryptowalut swoje oszczędności umieszczam na lokatach. Obecnie korzystam z lokat w banku Santander, gdyż odpowiadają mi warunki, które oferują. Tutaj możesz sobie sprawdzić jak to się obecnie prezentuje https://www.santande...ntowanie-lokat/

Wysokość oprocentowania różni się w zależności do tego jaki wariant wybierzemy. Podobnie ze wzrostem oprocentowania, on również jest różnie rozłożony w zależności od tego na jaką lokatę się zdecydujesz. Warto się zapoznać i samemu ocenić :)


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:16

Jeśli nosisz się z zamiarem takiej inwestycji, zajrzyj koniecznie na https://mennicakapitalowa.pl Tam można kupić złoto, srebro, monety, co ważne - jest to sprawdzone źródło. Bardzo polecam :) 


AlicjaM

Napisano 30 sierpień 2019 - 09:00

Rynek się zmienia, równie dobrze mógłby stracić ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)