Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: koszty pogrzebowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 07 kwiecień 2021 - 09:04

polecam od siebie xn--akcesoria-usugi-btc.pl


Jeremiasz321

Napisano 04 styczeń 2021 - 14:57

Wiem, że przewóz urny będzie dużo tańszy, niż przewóz ciała w trumnie. Niestety nie orientuje się, jaka to jest konkretnie różnica w cenie. Niektóre zakłady pomagają zorganizować kremację w innym kraju. 


Napisano 27 grudzień 2020 - 22:33

Jeżeli zależy ci na eleganckim i gustownym nagrobku to polecam projekty firmy Damascus. Firma zapewnia swoim klientom najwyższej klasy materiały, nowoczesne wzornictwo i solidne wykonanie zlecenia. Polecam.


mgzeta

Napisano 13 październik 2020 - 09:54

To zależy od wielu czynników. Koszty są związane z obsługą pogrzebu przez firmę pogrzebową, dodatkowo ponosi się koszty w parafii i miejsca na cmentarzu. A tu koszty są różne. Na pewno kolejnym kosztem jest nagrobek. Obecnie wybór też jest duży. Na http://www.nagrobkiedistone.pl/ jest dostępna oferta. Można się zapoznać. A koszta są uzależnione od kamienia z jakiego nagrobek jest wykonany i wielu innych czynników. 


PaveloS

Napisano 20 sierpień 2020 - 14:22

U nas wszystkim należycie zajął się zakład pogrzebowy Calvaria w Jednorożcu. Po prostu profesjonalnie, solidnie działają, mają dużo empatii i są pomocni. Dodatkowo posiadają własną kwiaciarnie, także przygotują wam ładne wieńce i wiązanki.


Napisano 15 maj 2020 - 20:05

Niewątpliwie koszt zależy od tego, czy bierzecie jakieś dodatkowe usługi i co wchodzi w zakres kosztów pogrzebowych. U nas cenowo wyszło w porządku, korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Hades w Białej Podlaskiej i polecam ich serdecznie. Nie mają wygórowanych cen, wiedzą co robią, bardzo pomagają z załatwieniem wszystkich formalności i potrafią przygotować piękną ceremonię pogrzebową. 


Napisano 14 maj 2020 - 15:35

A czy ktoś korzystał z usług xn--akcesoria-usugi-btc.pl?


Napisano 11 maj 2020 - 19:00

Zależy gdzie organizujesz. Ja od siebie mogę polecić zakład pogrzebowy Hades w Lublinie, z którego usług korzystaliśmy już kilka razy. Pomagają z załatwieniem formalności, w dodatku czy wybieraliśmy opcję z kremacją, czy tradycyjny pochówek cenowo wychodziło w każdej opcji bardzo korzystnie. Zakład i jego pracownicy są rzetelni i bardzo pomocni. 


G0siaa

Napisano 24 kwiecień 2020 - 20:00

Mi również wydaje się, że koszt jest zależny od kraju, z którego chcesz sprowadzić ciało osoby zmarłej. Możesz skontaktować się z zakładem pogrzebowym www.arkaolsztyn.pl. Zajmują się profesjonalnym przewozem zmarłych oraz prochów. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.


Napisano 21 marzec 2020 - 21:57

U nas się sprawdził Zakład Pogrzebowy Hermes z Kalisza pogrzebykalisz.pl Solidnie się wszystkim zajęli, byli bardzo pomocni, można było na nich polegać w tych trudnych chwilach. W grę u nich wchodzi m.in. załatwienie formalności ZUS/KRUS, prace kamieniarskie, załatwienie autokaru, oprawy muzycznej, kwiatów i nekrologów. No i dobrze, że oferują możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)