Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wycieczki objazdowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 czerwiec 2021 - 23:56

Latem lubię zwiedzać polskie miasta. W tym roku gościłem w Poznaniu - piękne miasto z wieloma atrakcjami. Nocowałem w hostelu POZNAŃ PETIT i szczerze polecam to miejsce. Hostel jest świetnie ulokowany, oferuje dobry standard w dobrej cenie. Jeśli wrócę kiedyś do Poznania to ponownie zatrzymam się tam na nocleg.


anna_shprk

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:31

Dla osób lubiących krótkie, ale pełne emocji wyjazdy ciekawą opcją jest wycieczka do Czarnobyla. Można zwiedzać z grupą lub tylko z przewodnikiem.


aniolek

Napisano 02 czerwiec 2020 - 16:07

Szczerze mówiąc dla mnie największym problemem od kiedy pamiętam było odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu. W końcu zaczęłam posiłkować się wiedzą z internetu i zdecydowanie najczęściej zaglądam na blog https://mynaszlaku.pl/ Jeżeli jeszcze go nie kojarzycie, a lubicie podróżować to naprawdę warto zerknąć ;) Wpisy są świetne, rzetelne, a co najważniejsze przydatne.


PaveloS

Napisano 21 marzec 2020 - 02:46

Jeśli szukalibyście autokaru na wycieczkę, np. szkolną to skierujcie się do firmy Furman www.przewozyzacharski.pl/ Bardzo jesteśmy zadowoleni z ich usług, firma solidna, autokary porządnie wyposażone, jedzie się w komfortowych warunkach. Plus też za dobre stawki.


kerryjane72

Napisano 23 grudzień 2019 - 13:21

Każdy musi coś dla siebie dopasować. Ja to staram się jakoś pogodzić właśnie aktywne zwiedzanie z odpoczynkiem i leżakowaniem na plaży. Można w sumie tak sobie to fajnie zaplanować. Jeżeli chodzi o samą organizacje wakacji to myślę, że propozycje pomocy firmy http://www.krs-onlin...s-10366544.html fajnie się sprawdzą. Zapoznajcie się z ich wyszukiwarką lotów, na pewno znajdziecie tu w dobrej cenie bilety na samolot w dowolnym kierunku na świecie. Tani lot to podstawowa kwestia.


Monkey_Funcky

Napisano 10 grudzień 2019 - 12:42

Kiedyś, to mnie takie wycieczki rajcowały. Dzisiaj to bym po prostu poleżała na leżaku.


Napisano 12 listopad 2019 - 19:20

Najlepiej jest połączyć objazdową formę z imprezami i luźnym stylem - tak właśnie jest z Party Camp, ja lubię zwiedzać ale co za dużo to nie dla mnie dlatego mix właśnie z Party Camp jest idealny


Aligru

Napisano 24 wrzesień 2019 - 10:05

Ja byłam w tym roku na wycieczce objazdowej po Andaluzji. Program był dopracowany, wszystko dopięte na ostatni guzik. Sprawdźcie sobie: https://bissole.pl/a...czka-objazdowa/


PaveloS

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:41

Sprawdźcie sobie ofertę biura Beskidzkie Centrum Turystyki. My z nimi byliśmy na dziewięciodniowej wycieczce w Czarnogórze i to było super, jest co wspominać. Było zwiedzanie, plażowanie, rejs po jeziorze, do tego pyszne jedzenie - sery, oliwki, rakija. Czarnogóra to piękny kraj, warto by ten kierunek był bardziej popularny. Tu macie namiary na wycieczkę https://beskidytrave...lonca-i-oliwek/Zdecydowanie będziecie zadowoleni.


cris02

Napisano 02 maj 2019 - 08:50

ja z Konsorcjum byłem na wycieczce Mozaika Izraela i uważam, że była to jedna z lepszych wycieczek objazdowych na których byłem ze względu na bogaty program oraz profesjonalnego przewodnika 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)