Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: pożyczki bez zaświadczeń


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

aniolek

Napisano 08 luty 2019 - 22:22

Takie pożyczki to nic złego :) Sama bardzo lubię chwilówki online i już kilka razy z nich korzystałam. Najważniejsze jest to, żeby znać umiar i wybierać dobre oferty. Na http://almoc.pl/post...e-nie-zadluzyc/mają świetny artykuł o tym, jak się nie zadłużyć. Może być bardzo pomocny przy zaciąganiu różnych zobowiązań finansowych!


aronr

Napisano 19 czerwiec 2018 - 19:45

Różnie z tymi pożyczkami bywa. Jedne to faktycznie sprawdzone pożyczki dla zadłużonych oraz dla osób, które nie mogą przedstawić zaświadczeń, inne to lipa i próba wykorzystania desperacji człowieka. Trzeba zawsze dobrze sprawdzać informacje na stronach no i przede wszystkim rankingi, w których informacje opisane są dość rzetelnie. Nie wspomnę już o tym, jak ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku.


alepozyczka.com

Napisano 16 czerwiec 2018 - 08:37

Pamiętam, że kiedyś takie pożyczki bez zaświadczeń można było uzyskać w Alior Banku. Teraz już nie widzę, aby jakiś bank stosował to rozwiązanie. Tą sytuację wykorzystują firmy oferujące pożyczki pozabankowe. Szkoda, bo jednak pożyczka bankowa z reguły jest tańsza.


chwilowapozyczka.pl

Napisano 24 maj 2018 - 03:57

Bardzo niewiele firm oferuje w chwili obecnej pożyczki bez zaświadczeń. W sumie naliczyłem 15 instytucji udzielających takich pożyczek, czyli jakieś 10% wszystkich form pożyczkowych działających w Polsce. Trzeba pamiętać, że dla klienta jest to to z pewnością wygodna forma uzyskiwania szybkiej gotówki, ale dla firmy pożyczkowej może być ona dosyć ryzykowna, ze względu na mniejszą pewność tego, że pożyczkobiorca będzie w stanie spłacić zadłużenie.


luke45

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:50

Już jedna firma upadła od tych pożyczek...

groloko

Napisano 18 styczeń 2018 - 10:24

Nie wiem. Można powiedzieć, że jestem człowiekiem kredytu. Gdybyś też został taką osobą, polecam kalkulator.pl/kredyt-gotowkowy/ Zapoznanie się z tą stroną daje gwarancje, że kredyt gotówkowy nie będzie stanowić problemu.

Onstappent

Napisano 24 październik 2017 - 21:21

pożyczki pozabankowe mają podobne wymagania, czyli jakś tam minimalny dochód i odpowiedni wiek. najcześciej też jest potrzebne konto bankowe. ale to najlepiej sobie zadzwonić, czy napisać z zapytaniem do konkretnej firmy to oni już pokierują co trzeba zrobić 


Monkey_Funcky

Napisano 24 maj 2017 - 09:13

ja uważam, że od pożyczek pozabankowych lepiej się trzymać z daleka bo one nic dobrego nie wróżą.


Boocik

Napisano 08 maj 2017 - 14:54

Może popytaj znajomych w tym temacie? Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre źródło tego typu wiedzy :)


Monkey_Funcky

Napisano 26 kwiecień 2017 - 12:15

ja od wszelkich pożyczek pozabankowych trzymam się z daleka bo nic dobrego z nich nie wynika.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)