Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy chodzicie na siłownie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Robert7979

Napisano 05 sierpień 2020 - 09:38

Jak najbardziej, powinno sie przecież dbać o zdrowie


bilok

Napisano 01 czerwiec 2020 - 22:09

Trenuję Krav Maga https://tribesquad.pl/i też dodatkowo rozwijam siłę, bo to ważne. Kompleksowo się staram. Wcześniej siłownia, teraz kettle, super siła progresuję.


jacektalin

Napisano 10 maj 2020 - 17:57

Na co dzień chodziłem na siłownie, ale obecnie tylko bieganie bo nic innego nie zostało. Bardzo fajnie został poruszony temat na blogu 10kparkingrelay gdzie autor wyjaśnia kwestię biegania dla każdego kto chodził na siłownie (porusza temat temat i intensywności dla początkujących).


Soldier

Napisano 30 kwiecień 2020 - 13:51

Regularnie chodzę na siłownię, pozwala mi ona zająć czas i zachować zdrowie i zadowalający mnie wygląd. Choć teraz jest to niemożliwe aby chodzić na siłownię, to staram się ćwiczyć w domu, zachowując dietę i przyjmując suplementy https://www.bodypak.pl/pl/15_trec tak, jak robiłem to przed epidemią.


wicehrabia

Napisano 23 kwiecień 2020 - 14:54

Na pewno nie teraz.


rafon

Napisano 14 kwiecień 2020 - 09:27

Ja od ponad 1,5 roku chodzę regularnie na siłownię i ćwiczę też w swoim domu. Według mnie kluczem do wymarzonej sylwetki są właśnie regularne treningi, odpowiednia dieta i suplementacja. Co prawda, od pół roku stosuje tylko testosteron T100 Hardcore, lecz wcześniej spożywałem też odżywki białkowe. 


gorgon

Napisano 30 marzec 2020 - 22:28

Kiedyś chodziłem, ale szybko zrezygnowałem bo to jednak nie dla mnie. Wolę ćwiczyć na świeżym powietrzu. I tak sobie pomyślałem , że w https://www.drerowery.pl/ kupię sobie rower i zacznę na nim jeździć do pracy, a jak będę miał czas to też i wieczorami sobie wypady ze znajomymi zorganizuję


Izak

Napisano 19 luty 2020 - 09:49

Jeszcze nie, ale planuję zacząć od marca :D


BarbaraGruszka

Napisano 18 luty 2020 - 07:47

Ja tam nie mam problemów z wagą, chociaż powinnam uważać, bo nadwaga u mnie w rodzinie to duży problem (może jeszcze nie teraz, ale za parę lat mnie to może czekać). Osobiście polecam Mel B - świetnie się z nią ćwiczy. Czasem jej teksty rozbrajają i bywa, że ciężko jest wytrzymać cały trening, bo już pod koniec np tego 10minutowego treningu brzucha tak bolą mięśnie, że bywa, że się poddaję, ale gdy już ćwiczę regularnie ten problem znika Wink Poza tym - bieganie! Muzyka na ful (najlepiej rap, albo metal) i jedziemy! Ewentualnie rower, ale to już nie to samo. Chodakowskiej nie polecam - strasznie przynudzające te ćwiczenia, a i kobieta ma w sobie zero energii. No i brakuje jej czegoś... takiego entuzjazmu z tego, co robi. Ma w sobie tyle życia co ja gdy wstaję niewyspana o 6 rano. To nie wystarczy, żeby mnie zmotywować do ćwiczeń.
Ostatnio również przeglądałam sobie akcesoria do ćwiczeń aby sobie kupić do domowej silowni....
Zastanawiam sie głównie nad kupieniem sobie rowerka treningowego w sklepie Spokey - czy jest na forum osoba, której cwiczenia na rowerku pomogły schudnąć? 

Adams34

Napisano 03 luty 2020 - 19:15

Kiedyś chodziłem dwa lata ciągiem na siłownie i stało się to moim nawykiem. Niestety odpuściłem i od kilku lat nie mogę się za to zabrać, chodzę kilka razy i potem szukam wymówek :/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)