Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy chodzicie na siłownie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zuzanna331

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:48

Kiedyś chodziłam na siłownię, ale jakoś nieszczególnie mi się to spodobało, więc przestałam po jakichś dwóch miesiącach. Niedawno zaczęłam chodzić na zajęcia taneczne. Trenuję hip hop, jest to dla mnie dość spory wysiłek fizyczny, ale taka forma aktywności dużo bardziej mi odpowiada.


Karola12b

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:28

Chodziłam cały tamten rok, w tym jakoś osiadłam na laurach... ale wkrótce zamierzam to zmienić :)


wicehrabia

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:16

Nie mam czasu na siłownię.


dancewithhim

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:39

Nie chodzę na silownie bo aktualnie mam trochę za daleko. Musiałabm jechać samochodem w jedną strone 20 minut co mi się średnio opyla.... Chodzenie nie wchodzi w gre bo musiałabym pewnie iśc z godzinę w jedną stronę (co samo w sobie byłoby treningiem)

 

Co nie znaczy, ze nie ćwiczę bo raz na dzien właczam sobie jakiś trening ( polecam Chodakowską i Mel B)

 

No i dobrze jeśli zerkniecie sobie tutaj https://trainingshowroom.com- na stronie jest możliwość kupienia sobie wyposażenia do takiej domowej siłowni. 


pepke

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:30

Odżywki białkowe sa przydatne jesli chodzimy na siłownie a pomimo to efekty nas nie zadowalają. Polecam przejrzeć sobie je w tym sklepie

https://swiatsupli.p...na-mase-gainery

Z uwagi na to,ze maja tam dobre ceny na gainery. 

Białkowe odżywki na masę oraz kreatyna to główne preparaty, o których powinien pamiętać każdy sportowiec dążący do rozbudowy muskulatury

 

Oprócz tego warto wziąc pod uwagę kupno

przedtreningówek

aminokwsów

i jakiegoś preparatu witaminowego


Arlena

Napisano 10 lipiec 2019 - 09:32

Na aerobic.


wazer

Napisano 07 lipiec 2019 - 12:38

Czy bierzecie odżywki białkowe? 


michalwu

Napisano 15 czerwiec 2018 - 10:29

Chodzę, aczkolwiek nic na siłę. Kilka razy w miesiącu jestem na siłowni, a tak to pływam i biegam. W okresie letnim dokładam do tego jeszcze rower, albo jakieś dłuższe wycieczki rowerowe. Poza tym staram się dobrze odżywiać, żeby były z tego jakieś efekty, bo bez diety nie ma żadnych wyników.


qlavy

Napisano 14 czerwiec 2018 - 14:09

Medale to nie pokrewieństwo tematu, no chyba, że chcesz sobie je przydzielać za wyniki na siłce. :D Kontynuując… Warto jest zacząć od biegania, wedle wskazówek (dobrze zainwestować w trenerem, powie co i jak, bądź poczytać w necie o bieganiu). Potem, jak już przyzwyczaicie trochę ciało do wysiłku polecam dopiero siłownie. Obecnie chodzę na siłownie i biegam. Mam przerwy na regeneracje, ale da rade te dwie rzeczy połączyć. :) Jeśli jesteście z Katowic mam do polecenia dobra siłownie. Budynek Altus, II piętro Atrium ul. Uniwersytecka 13, bardzo polecam.
 

furni

Napisano 01 maj 2018 - 10:53

Hejka. Mam trochę pokrewny temat i nie chcę zakładać nowego... Czy jesteście w stanie polecić jakiegoś sprawdzonego producenta trfeów sportowych na zamówienie? Zastanawiam się obecnie, czy np. cos takiego byłoby ok http://www.medale-tr...a-szklane/1/89/Co o tym sądzicie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)