Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy chodzicie na siłownie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Izak

Napisano dziś, 09:49

Jeszcze nie, ale planuję zacząć od marca :D


BarbaraGruszka

Napisano wczoraj, 07:47

Ja tam nie mam problemów z wagą, chociaż powinnam uważać, bo nadwaga u mnie w rodzinie to duży problem (może jeszcze nie teraz, ale za parę lat mnie to może czekać). Osobiście polecam Mel B - świetnie się z nią ćwiczy. Czasem jej teksty rozbrajają i bywa, że ciężko jest wytrzymać cały trening, bo już pod koniec np tego 10minutowego treningu brzucha tak bolą mięśnie, że bywa, że się poddaję, ale gdy już ćwiczę regularnie ten problem znika Wink Poza tym - bieganie! Muzyka na ful (najlepiej rap, albo metal) i jedziemy! Ewentualnie rower, ale to już nie to samo. Chodakowskiej nie polecam - strasznie przynudzające te ćwiczenia, a i kobieta ma w sobie zero energii. No i brakuje jej czegoś... takiego entuzjazmu z tego, co robi. Ma w sobie tyle życia co ja gdy wstaję niewyspana o 6 rano. To nie wystarczy, żeby mnie zmotywować do ćwiczeń.
Ostatnio również przeglądałam sobie akcesoria do ćwiczeń aby sobie kupić do domowej silowni....
Zastanawiam sie głównie nad kupieniem sobie rowerka treningowego w sklepie Spokey - czy jest na forum osoba, której cwiczenia na rowerku pomogły schudnąć? 

Adams34

Napisano 03 luty 2020 - 19:15

Kiedyś chodziłem dwa lata ciągiem na siłownie i stało się to moim nawykiem. Niestety odpuściłem i od kilku lat nie mogę się za to zabrać, chodzę kilka razy i potem szukam wymówek :/


Gość80

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:02

Ja chodziłem przez pół roku. Ostatnio przestałem ale czuję, że czas wrócić bo brzuszek rośnie:) a zauważyłem, że ćwicząć regularnie można poprawić sylwetkę i wcale nie trzeba bardzo się przemęczać i wyciskać dużych ciążarów.


Monkey_Funcky

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:44

Ja bym bardzo chciała, ale fizycznie nie mam takiej możliwości. Ciągle gdzieś muszę gonić, coś załatwiać, gdzieś być na czas.


zimbol

Napisano 21 styczeń 2020 - 17:56

Ja mam postanowienie, aby zacząć regularnie chodzić na siłownię i na chwilę obecną się tego trzymam, bo nie ominąłem żadnego treningu, co prawda dopiero końcówka stycznia, ale nawet nie planuje żadnych przerw, bo po ćwiczeniach czuje się znacznie lepiej i mam więcej energii. Dlatego też już w lutym planuję zapisać się na rytuał świec intencyjnych od Marii Bucardi https://mariabucardi...intencyjnych/46, mam nadzieję, że to pomoże mi w utrzymaniu tego postanowienia. 


joanna3212

Napisano 21 styczeń 2020 - 08:51

Ja chodzę na siłownię. Dodatkowo korzystam z usług dietetyczki http://www.dietetykklak.pl . Musze przyznać, że dostałam pyszne dania i wcale nie chodzę głodna.


JarekDon

Napisano 12 styczeń 2020 - 10:48

Staram się uczęszczać regularnie, natomiast od nowego roku postawiłem cel i ma być to minimum 3 razy w tygodniu. Dlatego jeśli również chcecie zadbać o swoją formę to polecam w Rzeszowie sprawdzić dobrą siłownię CityFit https://cityfit.pl/k.../plaza-rzeszow/ co do której przekonałem się już jakiś czas temu ze względu na dobrą ofertę dodatkowych zajęć, dużą przestrzeń i dobry sprzęt do ćwiczeń. Mam nadzieję, że uda mi się na lato zrobić z ich pomocą formę o jakiej marzę :)


zuzanna331

Napisano 23 wrzesień 2019 - 06:48

Kiedyś chodziłam na siłownię, ale jakoś nieszczególnie mi się to spodobało, więc przestałam po jakichś dwóch miesiącach. Niedawno zaczęłam chodzić na zajęcia taneczne. Trenuję hip hop, jest to dla mnie dość spory wysiłek fizyczny, ale taka forma aktywności dużo bardziej mi odpowiada.


Karola12b

Napisano 16 wrzesień 2019 - 13:28

Chodziłam cały tamten rok, w tym jakoś osiadłam na laurach... ale wkrótce zamierzam to zmienić :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)