Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ból pleców


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

lukka84

Napisano 04 lipiec 2020 - 13:05

Zmiana diety - ograniczyc wegle/cukier i zacząć się ruszać. Można spróbować suplementacji witamina D


Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:46

Joga super, rozciąganie i ruch ogólnie pomagają na bóle pleców. A tak doraźnie można się wspomóc maścią rozgrzewającą. U mnie bardzo dobrze sprawdza się dip hot.


maksym147

Napisano 22 czerwiec 2020 - 10:14

Ból pleców może mieć wiele przyczyn. Mnie bolą plecy odkąd mam siedzącą pracę i aby temu zaradzić zacząłem praktykować jogę. Polecam


Jarecki85

Napisano 18 czerwiec 2020 - 08:04

Na ból pleców może pomóc siedzenie na dysku rehabilitacyjnym https://mediplus.pl/. Wtedy będziemy siedzieć bardziej aktywnie i może to pomóc nam pozbyć się bólu pleców.


Marcineq

Napisano 16 czerwiec 2020 - 13:41

Witajcie, 

od jakiegoś czasu zmagam się ze starszym bólem pleców w okolicach lędźwiowych. Do tego czasami pojawiają się bóle w kolanach, ale akurat ta kwestia wydaje się być związana z pogodą, gdyż ból zawsze pojawia się przy zmianie pogody na niekorzystną. 

Z kolei ból pleców wydaje się, że wynika z siedzącego trybu życia i małej aktywności. 

Postanowiłem więc wziąć się za oba tematy. Poszukałem trochę informacji. Jako, że jestem człowiekiem bardzo aktywnym zawodowo nie mam zbyt wiele czasu. Jednak postanowiłem w pracy wykonywać kilka ćwiczeń na kolana i kręgosłup. 

Większy problem mam jednak z wprowadzeniem odpowiedniej diety. Ale na to też chyba znalazłem rozwiązanie. Znalazłem suplement , który może stanowić alternatywę dla diety wspomagającej pracę stawów. 

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy takie ułatwienie może okazać się skuteczne? Nie ukrywam, że bardzo na to liczę. Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym temacie - chętnie poczytam.

Przez głowę przeszło mi jeszcze zamówienie gotowej diety - jednak są to spore koszty niestety. 


bilok

Napisano 31 maj 2020 - 22:18

http://akupunkturapo...efleksoterapia/u mnie sprawdzone ale pewnie zalezy od powodu


luke45

Napisano 06 maj 2020 - 10:10

Problemy ortopedyczne dotyczą wielu Polaków. Wpływ na to ma praca biurowa i brak ruchu. Poza plecami często bolą też kolana. Na http://ortopedyczne....zestych-chorob/ są wskazówki, jak o nie zadbać, by nie doprowadzić do zwyrodnień.


Rimsky

Napisano 13 kwiecień 2020 - 13:50

Dużo dobrego słyszałem o kinesiotaping - oklejanie specjalną taśmą strategicznych części ciała w dużym stopniu przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych :)


Jarecki85

Napisano 30 marzec 2020 - 11:59

Dobrym sposobem na umiarkowany ból pleców może być profesjonalny masaż https://salonmandala...ndala-warszawa/ , który pomoże nam się zrelaksować i zmniejszyć dolegliwości bólowe. Jeśli jednak ból jest duży, to należy udać się do specjalisty.


ogonik3

Napisano 25 marzec 2020 - 00:17

Skoro jesteśmy już w temacie rezonansu, czy ma ktoś informacje gdzie wykonam rezonans głowy cena warszawa i żeby w miare możliwości nie czekać zbyt długo na termin przyjęcia?? Tylko na terenie Wwa, z góry dzięki :) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)