Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Osuszanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano 26 marzec 2020 - 10:46

Ile takie osuszanie może kosztować?


Tomasz2

Napisano 25 marzec 2020 - 12:04

Jeśli chodzi o problem z wilgocią w ścianie, to niestety nie jest to taka prosta sprawa. Zanim zaczniesz osuszać ścianę, musisz ustalić skąd bierze się wilgoć w ścianie? Najlepiej zleć wykonanie ekspertyzy budowlano-mykologicznej. Takimi sprawami zajmuje się firma Eko Projekt  - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Wykonają specjalistyczne badanie, znajdą przyczynę wilgoci, wskażą w jaki sposób problem usunąć na stałe (czy to poprawienie dachu, czy izolacji). Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze na bezskuteczne osuszanie, a zlikwidujesz problem u źródła.


borysnowak90

Napisano 20 luty 2020 - 12:45

moim zdaniem lepiej kupić sobie osuszacz niż zlecać osuszanie lub wynajem urządzenia


pomocna

Napisano 19 luty 2020 - 22:18

Czyli pomieszczenie było po prostu zalane. Trzeba je dokładnie osuszyć. Firma https://optimal-osuszanie.pl/ świadczy takie usługi. jeśli na terenie Warszawy i okolic szukacie to warto się do nich zgłosić. Mają najwyższej jakości maszyny z pomocą których skutecznie usuną skutki zalania, zawilgocenie. Odgrzybiają także pomieszczenia, ozonują. Jeśli dach jest naprawiony to po takim osuszeniu problem nie powinien się pojawiać więcej. 


Make55

Napisano 30 marzec 2016 - 16:53

Czas się zacząć orientować. Już nie długo może być za późno, żeby odrobić ten "dystans".


Monkey_Funcky

Napisano 30 marzec 2016 - 11:21

to ja jestem daleko w tyle bo w ogóle się nie orientuje w tych wynalazkach.


elka2002

Napisano 30 marzec 2016 - 10:05

Na rynku są dostępne różnego rodzaju osuszacze powietrza . Oczywiście warto inwestować w sprzęt, który jest energooszczędny, ponieważ w ten sposób można sporo zaoszczędzić. Urządzenie można wstawić do dowolnego pomieszczenia. Warto rozważyć taki pomysł.


czteryzero

Napisano 30 listopad 2015 - 19:58

Weź kolego jakąś dmuchawę załącz i grzej w stronę ściany aż ściana będzie sucha. A może Ci idzie od fundamentów?? To masz na jakim poziomie?? Wydaje mi się że przy ziemi bo nie spotkałem się żeby mokra była ściana na piętrze. Jak od fundamentów to może trzeba będzie je odkopać i stamtąd zacząć całą operację suszenia ściany. A potem trzeba by było dobrze zaizolować fundamenty. Bo jak wysuszysz samą ścianę a fundamenty zostawisz to wilgoć nadal będzie się pojawiała. Życzę udanej pracy. POZDRAWIAM!!


ewamarylska

Napisano 28 listopad 2015 - 14:53

jeśli znalazłeś powód wilgoci w domu to go wyeliminuj. A później zainteresuj się takimi osuszaczami. Na pewno lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie tego typu urządzenia ponieważ nie jest Ci potrzebne później jak sobie wysuszysz pomieszczenie. A wynajęcie na pewno jest tańsze niż zakup takiego urządzenia.


Manowano

Napisano 26 listopad 2015 - 23:08

No tak udało mi się właśnie wczoraj zlikwidować nieszczelności wszelkie i wady które powodowały wilgoć. Dzisiaj trochę poszperałem w internecie za osuszaniem pomieszczeń właśnie każdy mnie kierował na tą stronę http://www.osuszacze.watersmile.pl podobno mają bardzo dobre osuszacze do pomieszczeń tylko wiadome mają swoją cenę ale cena chyba teraz nie gra roli. Moje pytanie brzmi czy jest sens samemu top kupować. Zauważyłem w sumie taki myk w tym serwisie że można wypożyczyć taki osuszacz więc może lepiej wypożyczyć jak kupować na raz.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)