Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zarabianie w internecie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

luke45

Napisano 08 styczeń 2020 - 19:13

Jest kilka opcji jak zarabiać przez Internet. Dotyczy to np. specjalistów, którzy zajmują się branżą informatyczną, ale nie tylko. Na https://premiadlacie...przez-internet/ jest kilka podpowiedzi jak zarobić w sieci.


Monkey_Funcky

Napisano 10 grudzień 2019 - 12:10

Zarabiać można na wiele sposobów. Słyszeliście o moneyback? To bardzo popularny sposób zarabiania na bankach, o czym więcej przeczytacie tutaj, link. Zapewnia to dodatkową gotówkę za korzystanie z karty płatniczej. A to tylko nieliczne zalety.


aniolek

Napisano 11 marzec 2019 - 22:11

Zarabianie w internecie to świetna sprawa, bo tak naprawdę możemy to robić z domu :D no i nie wymaga to od nas większego wysiłku. Też chciałam zarabiać w sieci, ale nie wiedziałam jak... Na szczęście na https://gwe24.pl/pl/...ne/25406_.html#znalazłam wszelkie rady i pomysłu na to, jak zacząć swój własny mini biznes!


Tomek43

Napisano 25 luty 2019 - 09:34

Ja chcę wystartować z własnym biznesem jednak nie za bardzo znam się na stronach internetowych i promocji swojego wizerunku. Strona wystarczy mi prosta np. http://www.cyklinujemyparkiety.pl/ cos w ten desen ile by mogla kosztowac i komu zlecic jej zrobienie? :) 


Walter

Napisano 22 luty 2019 - 09:58

Zarabiać w internecie można na wiele sposobów, możesz próbować startować z własnym biznesem, sklepem internetowym albo czymś takim. Możesz tez szukać pracy zdalnej przez neta. 

Wiem, że firmy pokroju https://www.inseo.pl/ często mają oferty pracy dla osób zdalnych. 


Karol.Z

Napisano 15 luty 2019 - 12:05

Faktycznie nad pracą w necie trzeba się poważnie zastanowić, z pewnością znajdzie się wiele ciekawych i dochodowych propozycji. Jak np. rehetracja domen czy usługi hostingowe, trzeba tylko odpowiednio się zaprezentować odbiory. Właściwy wizerunek http://www.whiteart....wizerunku-marki i reklama z pewnością pomoga zaistnieć na rynku usług internetowych


ydzik

Napisano 13 luty 2019 - 02:08

Aby zarabiać to niestety należy sporo włożyć. Musimy podjąć działania marketingowe aby osiągnąć zamierzone efekty. Polecam zapoznać się z artykułem http://unipozyczki.p...-internetowego/ gdzie opisane mechanizmy rządzące pozycjonowaniem oraz wypisane są wytyczne które decydują o ostatecznej cenie takiej usługi. 


adamela

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:10

Ja ostatnio odkryłam, że opłaca się zarabiać jako influencer :) znalazłam taką stronę i zarejestrowałam się na niej - https://influe.me/?u...ForaInternetowedzięki czemu mogę otrzymywać zaproszenia do kampanii reklamowych 


kolorowazelka

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:24

Gdzie znaleźć taką dodatkową pracę?


mleszczak

Napisano 07 grudzień 2018 - 19:00

Internet jest również świetnym narzędziem do inwestowania swoich oszczędności. Nie wiedząc jednak, w które instrumenty finansowe warto zainwestować, proponowałbym skontaktować się z maklerem giełdowym. Na https://www.najlepsz...akler-gieldowy/ można przeczytać, jakimi cechami powinien się charakteryzować...


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)