Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Skuteczna nauka języka angielskiego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kolorowazelka

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:29

Z jakich stron do nauki korzystacie?


Sofiia

Napisano 17 sierpień 2019 - 12:55

Jeśli masz jakieś problemy z angielskim, skontaktuj się z instruktorem natychmiast. Nie pomagałem zbyt wiele w kursach językowych, bo były zbyt "inteligentne" nauczyciele i nauczyciele zawsze pracowali z nimi tylko. I to było trudne dla mnie, a niewiele osób wyjaśniło gramatykę (mam problemy z tym, trudno mi to studiować). Zwykle pomagał mi tylko nauczyciele. Zadzwoniłem do tych. https://buki.org.pl/...ielski/wroclaw/ Pomogli mi nauczyć się języka w normalnym poziomie konwersacji.

Ta strona też bardzo mi pomogła. Przed wakacjami wzięli kilka lekcji języka angielskiego. Korepetytorzy są świetni, a wyszukiwanie jest bezpłatne. Więc śmiało polecam buki.org.pl


Mariola22

Napisano 22 lipiec 2019 - 12:20

Ja sie dużo nauczyłam poprzez kurs w tutlo. Kilka razy w tygodniu po 20 min lekcji a efekty sa na prawdę bardzo dobre;) W końcu czuję się pewnie używając języka i mówię płynnie. 

Przy dwójce dzieci ten czas nauki w tutlo jest idealnym rozwiązaniem :) zamiast ciepłej kawki zasiadam właśnie przed komputer, żeby poprawić swój język, ponieważ potrzebuję go w pracy.


Kludyna2

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:08

Ja sie dużo nauczyłam poprzez kurs w tutlo. Kilka razy w tygodniu po 20 min lekcji a efekty sa na prawdę bardzo dobre;) W końcu czuję się pewnie używając języka i mówię płynnie. 


PawełP32

Napisano 05 lipiec 2019 - 12:23

Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu nauki języka obcego to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci sprawdzoną metodę od http://kursy-jezykowe.edu.pl/która polega na słuchaniu i zajmuje tylko 40 minut dziennie, a po dwóch tygodniach (nie wiem jak to się stało tak szybko) ale mogłem już porozumiewać się w dość prosty sposób w angielskim (z przyjacielem który już jakiś czas jest za granicą i mówi płynnie) i to bez większych problemów. Dlatego w wolnej chwili do nich zajrzyj i zobacz czy taka nauka będzie Ci odpowiadała bo ja nie lubię gramatyki i ściśle określonych godzin jakie obowiązują na kursach w szkołach językowych. 


Mariola22

Napisano 30 maj 2019 - 09:32

Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka, jest wyjechanie za granicę i rozmawianie w tym języku. Wtedy można się go nauczyć naprawdę szybko i solidnie ;) Inne sposoby, przynajmniej na mnie, nie działały.

A ja już kiedyś wspominałam, że nie chciałabym tak wyjechać bez podstaw języka.. Ja akurat musiałam się skupić na języku biznesowym, dlatego potrzebny był mi porządny kurs, gdzie mnie podszkolili. 


Karola12b

Napisano 20 maj 2019 - 09:46

Najskuteczniejszym sposobem na naukę języka, jest wyjechanie za granicę i rozmawianie w tym języku. Wtedy można się go nauczyć naprawdę szybko i solidnie ;) Inne sposoby, przynajmniej na mnie, nie działały.


aronr

Napisano 18 maj 2019 - 22:43

Rzeczywiście, wybór szkoły językowej Tutlo. Nauka odbywa się za pomocą profesjonalnej platformy. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów. Jedna lekcja trwa 20 minut (pierwsza, jest w 100% za darmo).


JuliadBe

Napisano 03 maj 2019 - 15:04

Ja tez się zapisałam do tutlo. Zależało mi najbardziej właśnie na tym, aby nabrać śmiałości podczas rozmowy i powiem że całkiem fajnie mi to idzie;)


Mariola22

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:56

Ja się uczę z tutlo. Zapisałam się na kurs online, i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki lekcjom z lektorem na żywo bardzo szybko wszystko sobie przypominam i łatwiej jest mi obyć się z mową ;)

Ja też pracuję nad swoim angielskim razem z Tutlo, mega jestem zadowolona z ich sposobu nauczania. Zajęcia 20 minutowe, zabieram się za to o dowolnej porze. No i też widzę duże plusy tego, że zajęcia są skupione na tym, żeby ćwiczyć swój aparat mowy. Nigdy wcześniej nie miałam takiej śmiałości do rozmowy :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)