Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Skuteczna nauka języka angielskiego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Juras

Napisano 21 czerwiec 2021 - 09:50

Warto uczyć się także innych języków obcych. Co powiecie na przykład na język włoski? Można zainteresować się nauką przez Skype: https://edoo.pl/wloski/. Uważam, że jest to bardzo wygodna opcja.


KarolinaPL

Napisano 20 kwiecień 2021 - 20:21

Ja również miałam kiedyś duży kompleks na punkcie słabej znajomości języka angielskiego. Zapisałam się na kurs prowadzony w naszej firmie przez lektora szkoły językowej www.languageexpert.pl. Na zajęciach mamy kładziony duży nacisk na praktyczną znajomość języka oraz zwroty przydatne w codziennym życiu. Już po kilku zajęciach czułam, że mój angielski jest lepszy i nabrałam ochotę do dalszej nauki.


travolta

Napisano 19 listopad 2020 - 11:38

Znam dobrze angielski i rosyjski oraz na poziomie komunikatywnym ukraiński, niemiecki i norweski. Kiedyś też uczyłam się hiszpańskiego i próbowałam niderlandzkiego.
Najlepiej wchodzi mi rosyjski, a norweski dzięki niemieckiemu i angielskiemu. W planach mam jeszcze znać niemiecki i norweski na poziomie ok. B1/v2
 
Polecam zapoznać się z oferta wydawnictwa Oxford, mają wiele wartościowych pozycji ksiązkowych:
 
Aktualnie na stronie pwn, są spore znizki. 

anna_shprk

Napisano 24 wrzesień 2020 - 12:36

Wydaje mi się, że pierwsze kroki w nauce języka warto robić z nauczycielem, a już później wystarczy materiałów z internetu, najważniejsze, by było z kim ćwiczyć konwersację! Wiem, że na stronach preply.com i italki.com można znaleźć native speakerów


maciek_p

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:01

Znalezienie dobrej szkoły językowej nie jest łatwe ale mi się udało, polecam wam https://lincoln.edu.pl/online/ którzy online również prowadzą kursy. To wygodne jak ktoś nie ma czasu na dojazdy, lub woli zaoszczędzić na nich. Szkoła ta ma w ofercie wiele jęzuków, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski czy włoski. Polecam sprawdzić ofertę.


Napisano 03 czerwiec 2020 - 10:34

Polecam linguaboutique.pl


AlicjaM

Napisano 27 luty 2020 - 18:40

Niestety, nieważne ile "trików" zastosujemy, to trzeba stawić prawdzie czoła - najlepiej uczyć się języków jak jest się młodym. Z biegiem czasu tracimy naszą zdolność do wchłaniania takiej wiedzy


Doli

Napisano 27 luty 2020 - 04:10

ja polecam w ogole zaczac robic rzeczy po angielsku - tzn. czytac ksiazki po angielski, ogladac filmy itp. to serio pomaga! 


Napisano 19 luty 2020 - 12:07

polecam naukę z linguaboutique.pl


kolorowazelka

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:29

Z jakich stron do nauki korzystacie?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)