Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak się oczyścić na wiosnę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kolorowazelka

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:35

Czy kasza też pomoże?


karolina666

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:50

polecam sprawdzić http://shop.naturaph.pl/ :)

mi pomogły te produkty :)


Agata (SwissPharma)

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:27

W oczyszczeniu organizmu pomaga spożywanie dużej ilości płynów, w szczególności wody. Zalecany jest również wysiłek fizyczny, taki jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, ale również uprawianie sportów takich jak piłka nożna, siatkówka czy tenis. W procesie oczyszczania organizmu kluczowa jest odpowiednia suplementacja. Na stronie https://swisspharma.pl/ można znaleźć naturalne suplementy diety, które pomogą zregenerować się po intensywnym wysiłku fizycznym. Warto uzupełniać brakujące witaminy i składniki mineralne szczególnie w procesie oczyszczania organizmu. 


Fizo

Napisano 23 marzec 2019 - 09:50

Zacząć biegać i jazda na rowerze, to na początek wiosny.


Tomek43

Napisano 22 marzec 2019 - 08:08

Dużo wody, zdrowych posiłków i przede wszystkim sportu. Jeżeli lubicie tak jak ja jeździć rowerami to posprawdzajcie sobie oferty takie jak http://twomark.pl/szosowe,k,8,1234 bo można trafić na ciekawe promocje. Wczoraj zaczęła się kalendarzowa wiosna i boom rabatowe także można ciekawe rowerki wyhaczyć :)


kolorowazelka

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:02

Robicie czasami post?


Salvatore Conte

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:50

Trochę jeszcze do kolejnej wiosny zostało, ale wydaje mi się, że już warto zaplanować, w jaki sposób można by było nieco rozruszać się po zimie i pozytywnie wpłynąć na własny organizm. Według mnie jak najbardziej warto jest zacząć uprawiać jakiś sport np. zacząć biegać, czy jeździć na rowerze. Jeśli dość intensywnie ktoś ćwiczy, powinien również kupić jakieś odżywki, które dostarcza hurtownia suplementów diety. Takie produkty w dużej mierze ułatwiają dbanie o zdrowie i sprawiają, że organizm po wysiłku szybciej się regeneruje.


fela1

Napisano 05 październik 2018 - 09:56

Oczyszczać organizm trzeba cały czas, nie tylko na wiosnę. Należy być aktywnym, zdrowo się odżywiać, skuteczne jest picie kefirów i jogurtów naturalnych. Możesz też zacząć przyjmować suplementy, które znajdziesz tutaj https://www.biosuple...-organizmu.html.


zbyszek88

Napisano 27 maj 2018 - 17:26

A słyszeliście o młodym jęczmieniu? My z żoną taki pijemy codziennie https://targroch.pl/...en-proszek.html przed posiłkami, przygotowuje się go w gorącej wodzie. Mniej chce się jeść i automatycznie człowiek szybciej czuje się pełny. Do tego bieganie a potem sauna, żeby wypocić toksyny.


DariuszP

Napisano 25 kwiecień 2018 - 22:52

kuracja  z młodych pokrzyw podobno jest sensowna 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)