Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Radca Prawny z Poznania - poszukiwany


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fiskimiriski

Napisano 07 lipiec 2021 - 18:23

Akurat ja nie znam doradców prawnych z tego miasta, ale myślę, że raczej jest w czym wybierać. Dlatego od razu polecam wszystkim zainteresowanym przeczytanie fajnego artykułu http://www.newholida...oradcy-prawnegogdzie ciekawie wytłumaczono kiedy warto jest się wybrać do takiego doradcy prawnego.


elka2002

Napisano 29 styczeń 2017 - 22:45

Myślę, że ci prawnicy z Poznania  będą w stanie pomóc. Mają bowiem szerokie spektrum działania. Specjalizują się w wielu dziedzinach. Na ich stronie są szczegółowe informacje na temat tego jakimi konkretnie sprawami się zajmują.


Kora26

Napisano 12 czerwiec 2014 - 21:47

Polecam kancelarię na Zamkowej 3/5 :-).


Damian Stawski

Napisano 08 czerwiec 2014 - 07:10

Dla mnie pomocny okazał się radca Tomasz Mierzwicki. Kwestie związane z zakończeniem działania spółki, podział pomiędzy wspólników itd. Także nowe umowy gospodarcze bardzo przystępnie sformuowane - mogę śmiało polecić. Kontakt na stronie http://radcapoznan.com.pl ma siedzibę na ulicy Kmiecej. Tak czy inaczej bez spotkania się nie obejdzie :)


Napisano 06 czerwiec 2014 - 17:04

Dokładnie. Radca prawny ma mniejsze uprawnienia niż adwokat. Lepiej wiec zawsze iść do Kancelarii Adwokackiej. Na Nowowiejskiego ma kancelarię dobry adwokat - nazywa się Paweł Żywiecki. Nie było jeszcze sprawy, w której by mi nie pomógł. Tu jest kontakt do niego http://www.adwokatzywiecki.pl


Napisano 24 październik 2012 - 15:16

ważne, do czego nam dany radca jest potrzebny. ja korzystałem z usług kancelarii prawnej keidy miałem problem z odszkodowaniem. Pomagał mi pan rafał sangowski. w kwestii odszkodowan na pewno moge go polecic, bo sobie to przetestowałem.

Napisano 10 marzec 2011 - 22:52

Ja swojego radce prawnego znalazłem poprzez serwis www.DoradcyDlaBiznesu.pl tam jest kilkadziesiąt doradców z całej polski do wyboru do koloru :)

Napisano 16 listopad 2010 - 11:20

samopromocja i tyle, przecież w necie jest cała masa wyszukiwarek prawników..

Napisano 16 listopad 2010 - 10:33

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt. Postaram się pomóc
Marcin Machyński
radca prawny
tel 501 523 232

Napisano 13 sierpień 2010 - 16:41

Witam.

Wynajmowalem mieszkanie przez 7 lat(ale tylko przez pierwsze 2 lata mialem umowe z wynajmujacym na czas okresolny). Potem to juz tylko wplacalem mu co miesiac pieniadze na konto. Kiedy sie wyprowadzalem okazalo sie ze nie zaplacilem czynszu za 1 miesiac. Czy Pan ma jakies mozliwosci prawne aby egzekfowa te pieniadze ode mnie? Czy to ze otrzymywal ode mnie przelewy bankowe daje mu jakies podstawy do roszczenia?


Pozdrawiam.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)