Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Prawnik wojskowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 marzec 2020 - 09:08

Witam!!!

Potrzebuję adwokata, który zna się na sprawach wojskowych (odwołanie od decyzji WBE) z woj. warmińsko-mazurskiego. Kiedyś dobry w tych sprawach był pan Krzysztof SIDOR ale przeszedł na emeryturę. Może ktoś poleci jakiegoś godnego gościa.


Napisano 20 maj 2019 - 12:25

Potrzebuję pilnie adwokata biegłego w sprawach odwoławczych...zostałem wyrwany z innej jednostki bez swojej zgody do .. Dywizji. Proszę o kontakt.

Napisano 26 październik 2018 - 20:27

Nie polecam Pana Parciaka Krzysztofa ...trzeba mieć gruby portfel, i uważać na niego, cwany, oczywiście dla siebie. Wiedzę ma, bo kazdy prawnik jakąś musi mieć, ale ja nie mam z nim miłych wspomnień.

Rober68aa

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:46

Świetnie, dzięki za wszelkie porady... Z całą pewnością mi się przydadzą ;)


Napisano 01 sierpień 2017 - 16:50

Czy mogę starać się na stanowisko jako żołnierz zawodowy jeśli byłem karany za jazdę w stanie nietrzeźwości a kara jest już zatarta

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:52

Nie tak dawno byłem na Libelta w Poznaniu w kancelarii Stypuły i mogę to miejsce polecić. Szybka, rzetelna porada prawna za rozsądne pieniądze. Nie było problemów żeby się dodzwonić i umówić na konkretny termin, mogłem sobie godzinę w miarę dopasować do swojego grafiku. Kancelaria prowadzi swój serwis na adwokat-stypula.pl.


Napisano 20 luty 2017 - 10:50

Może ktoś się orientuję czy szeregowy który ma na stanie pojazd wojskowy musi płacić ze swojej pensji  za części do tego samochodu??? 

Koleżanko Anno. Szeregowy ten robiony jest na szaro. Przełożony Szeregowego może odpowiedzieć za 231 kk, natomiast Szeregowego można pociągnąć do odpowiedzialności majątkowej za ewentualne spowodowanie szkody w mieniu wyłącznie na podstawie ustawy o takiej właśnie nazwie (odpowiedzialność majątkowa żołnierzy). To samo dotyczy tzw. przepałów, za które przełożeni często zmuszają żołnierzy do płacenia za nie. W przypadku chęci zalezienia kogoś, kto Szeregowego będzie mógł reprezentować, zapraszam do mojej kancelarii (na razie podaję nr gg - 3663726 - wskażę dogodny adres stały bądź internetowy).


Napisano 01 luty 2016 - 13:18

Może ktoś się orientuję czy szeregowy który ma na stanie pojazd wojskowy musi płacić ze swojej pensji  za części do tego samochodu??? 


Napisano 28 listopad 2014 - 22:31

ale po co Ci wojskowy jak moze byc taki znający się na 4 dziedzinach prawa? Artur Zbroniec na przykład smile.png Wrocław/Oława


Napisano 10 grudzień 2013 - 12:11

Ja osobiście korzystałem z pomocy adwokata Jakuba Orłowskiego. Naprawdę mi pomógł w mojej sprawie. Jeżeli chcecie się z nim skontaktować to polecam zacząc od jego strony
http://adwokatorlowski.pl/

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)