Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 16 październik 2019 - 14:27

Ja też polecam adw. Stefanek-Pałkę, naprawdę ogarnia te rozwody i mogę powiedzieć, że jest dość zażarta. Mówili mi, że jako mężczyzna nie mam żadnych szans w rozwodzie i na pewno nie wygram, ale okazało się, że dało się wygrać. 


Napisano 09 październik 2019 - 17:36

Mnie rozwodziła mecenas Aleksandra Wojciechowska, jedna rozprawa, wszystko poszło  tak jak ustaliłyśmy, dobry kontakt odbiera telefony i smsy.


Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:37

Pani Justyna z jwc kancelaria jest świetna. Nie ma sobie równych moim zdaniem.


Napisano 26 sierpień 2019 - 12:15

Ja polecam adw. Kamilę Stefanek-Pałkę. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki i naprawdę fantastyczna kobieta. Wszystko tłumaczy, daje poczucie bezpieczeństwa i chociaż rozwód się bardzo ciągnął, to rozwiodłam się z winy męża, wyrok utrzymany w drugiej instancji. Naprawdę warto! 


Napisano 02 sierpień 2019 - 17:32

Mój rozwód prowadziła adwokat Aleksandra Wojciechowska, polecam każdemu, umie słuchać, nie patrzyła nigdy na zegarek na spotkaniu, umiała słuchać. Zawsze odbierała telefon, kiedy chciałam zapytać o szczegóły sprawy. Nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm.


Napisano 26 lipiec 2019 - 10:34

jak rozwód to tylko z panią olgą maciejewską. nie wiem jak działając inni ale wiem ze bez pani olgi nie miałbym dzieci przy sobie a tak dokonałem niemożliwego - mam syna i córkę ze sobą. bylem wczesniej się rozeznać u innego pana - ma biuro przy krolewskiej w krakowie - i co usłyszalem? że się nie da, że żądam niemożliwego, że on to widzi tak żeby iść na ugodę. u pani olgi byłem przez prawie 3 lata i chyba nie można było wyśnić lepszego prawnika niż ona, zawzięta, dokładna, spokojna i potrafiła mnie uspokoić, a jak przyszło do problemów z maDką - to ją potraktować jak trzeba. 


nikodem30

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:16

Zgadzam się, pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska to rewelacyjny adwokat. Dostałem na nią namiary kiedy szukałem dobrego prawnika, prowadziła sprawę rozwodową znajomej, później zajmowała się moją sprawą. Pani Justyna ma ogromną wiedzę i podchodzi do spraw z pełnym zaangażowaniem.


PaulinaO

Napisano 08 lipiec 2019 - 18:42

Moją sprawą rozwodową (też dość trudny przypadek) zajmowała się pani adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska, bardzo mi pomogła, jest rzetelna i posiada ogromną wiedzę. 


Napisano 25 czerwiec 2019 - 16:09

Witajcie! Szukam dobrego prawnika z Krakowa, który zajmie się moim rozwodem. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że razem z "żoną" od prawie 10 lat prowadzimy sklep spożywczy. Proszę o pomoc, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji lub zna kogoś kto coś takiego przechodził? Każda pomoc się przyda. Dodam jeszcze, że nie mamy dzieci.

Ciężka sprawa, ale myślę, że do rozwiązania. Ze swojej strony powiem krótko - Justyna Węgrzynowicz- Cichońska - jwc-kancelaria.pl Lepszy prawnik na mojej drodze rozwodowej.


Napisano 24 czerwiec 2019 - 17:20

a co zal ci?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)