Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 maj 2021 - 14:56

Ja polecam adwokat Edytę Kwiecień - jestem bardzo zadowolony z prowadzenia sprawy i jej wyniku


Anna_44

Napisano 06 maj 2021 - 16:18

Dobrych adwokatów i radców prawnych znajdziesz na https://wideoprawnik.pl/152/info

Rozmowa z adwokatem lub radca prawnym bez wychodzenia z domu.


Napisano 05 maj 2021 - 01:23

faktycznie ciebie j od tych alimentów


Dorota

Napisano 04 maj 2021 - 16:52

Nie polecam. Same złe opinie słyszałam.


pawelszabla

Napisano 04 maj 2021 - 14:01

W polskim sądzie mężczyzna nie ma lekko, oczywiście w sprawach rozwodowych, więc do pomocy wziąłem kancelarię centrumrozwodow.pl/sprawy-rodzinne-opole/. Udało mi się całe szczęście zabezpieczyć kontakty z córką. To mnie najbardziej interesowało. Żona poszła na ekonomiczne powiedziałbym ustępstwa, rozwód bez orzekania o winie, nawet z pewnym planem wychowawczym, ale czy on będzie dotrzymany, czy nie to jeszcze nie wiem. Pieśń przyszłości. W każdym razie kancelarię i adwokat Annę polecam gorąco.


Napisano 27 kwiecień 2021 - 07:52

Witajcie! Szukam dobrego prawnika z Krakowa, który zajmie się moim rozwodem. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że razem z "żoną" od prawie 10 lat prowadzimy sklep spożywczy. Proszę o pomoc, czy ktoś z was był w podobnej sytuacji lub zna kogoś kto coś takiego przechodził? Każda pomoc się przyda. Dodam jeszcze, że nie mamy dzieci.

Mnie też rozwodził Pan mecenas Andrzej Opyd. Sprawę zamknęliśmy na jednej rozprawie, bo chciałem uniknąć szarpania i zależało mi na czasie. Teraz robi mi jeszcze podział majątku. Podpisuje się pod dobrymi opiniami o nim i bardzo polecam, szczególnie tym, którzy chcą uniknąć niepotrzebnego wywlekania brudów i chcą wiedzieć od razu na czym stoją.


Napisano 19 marzec 2021 - 10:56

Moją sprawę prowadził mecenas Andrzej Opyd - moim zdaniem to jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie. Bez owijania w bawełnę powiedział mi na czym stoję i ile będzie kosztować cała sprawa. Wszystko prowadził osobiście, a nie przez aplikantów. Nie miałem problemów z kontaktem, jak nie mógł odebrać zawsze do mnie oddzwaniał. Wszystkie pisma ze mną konsultował, przygotował mnie i moich świadków na rozprawę. Bardzo go polecam! 


Napisano 12 marzec 2021 - 09:49

polecam konsultację z poradyonline.lexcarta.pl


Napisano 09 marzec 2021 - 21:25

Ja polecam moją prawniczkę - panię Olgę Maciejewską. Przyznam że trafiłam do niej z polecenia znajomej i nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać. Chciałam się rozwieźć ale były mąż robił problemy prawie ze wszystkim. Raz się zgadzał i  że da mi  rozwód, raz że nie, raz się wyprowadzał, raz nie. Do tego dochodziły kwestie finansowe i inne o których trochę wstyd mi było mówić. Po kilku minutach mojego opowiadania pni prawnik już wiedziała że mąż musiał mieć problemy psychiczne i od razu nawet zapytała czy wykonuje jeden z zawodów - wymienonych przez nią. Okazało się że po tych kilku mintuach ona wiedziała o mnie i moim życiu więcej, niż ja byłam sobie w stanie uświadomić. Później już było tylko lepiej - wszystko wytłumaczone, wyjaśnione, polecony dobry terapeuta. Widziałam co mam przygotować i jak się przygotować na batalię. Co do samego rozwodu, skończył się po 4 rozprawach z winy byłego męża, z alimentami na mnie, dzieci. jeszcze przed rozprawami sąd zasądził mi alimenty i eksmisję byłego. Dlatego polecam - ponieważ miałam porównanie z prawniczką mojego już byłego męża - która myliła się w pismach, przekręcała nazwiska, sąd jej oddawał pisma które źle złożyła. Obiecałam że będę polecać panią Olgę, ponieważ pomogła mi po prostu stanąć na nogi. 


Napisano 05 marzec 2021 - 18:09

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Adwokat Aleksandrą Wojciechowską. Pani Mecenas miała bardzo kompetentne podejście do mojej sprawy i była w nią niezwykle zaangażowana. Zawsze przygotowana, skrupulatna i dyspozycyjna. Po dwóch latach szarpania na szczęście z już eks mężem o winę i alimenty, mam rozwód z jego wyłącznej winy i alimenty na siebie i dzieci, takie o jakie wnioskowałyśmy z Panią adwokat w pozwie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)