Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

MayaLa

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:39

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Pana Tomaszczyk. Prawo pracy to jego mocna strona- ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę więc nie łatwo go zagiąć! Myślę, że w tak ciężkiej sprawie jaką jest sprawa o mobbing warto mieć go po swojej stronie. 


Napisano 29 sierpień 2019 - 10:23

~Lidia_K - To co piszesz to sama prawda. Ja chodziłem od prawnika do prawnika. W końcu pomógł mi mecenas Chróścielewski. Wielkie dzięki mu za to.


Napisano 16 sierpień 2019 - 12:23

mec. Dariusz Staniszewski. Prowadził nam już kilka spraw. Wszystkie po naszej myśli.  Przede wszystkim bardzo sensowne i zdroworozsądkowe podejście. Sprawy nie ciągnęły się latami, a wszystko było rozwiązywane bez większych nerwów


Napisano 12 sierpień 2019 - 12:09

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o adwokacie Chróścielewskim. Mnie bardzo pomógł, gdzie inni mówili, że takiej sprawy pokręconej jak moja nie będą prowadzić i jest nie do wygrania. Moją sprawą się zajął i wygraliśmy, Wart każdej wydanej złotówki.


Napisano 06 sierpień 2019 - 05:58

 

 Cenowo Chróścielewski też jest bez chorej przesady. 

 

 

Cóż, że bez chorej, jak jednak z przesadą. Na dzień dobry mocno zawyżone stawki.


gorgon

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:54

Jeśli chodzi o rejon szczeciński to zdecydowanie adwokat Michał Gajda, jego kancelaria mieści się na ul. Księcia Bogusława. Specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Znam kilka osób, które korzystały z jego usług i każda z nich była zadowolona


Napisano 26 lipiec 2019 - 11:07

Ja poszłam do pana mecenasa Chróścielewskiego właśnie ze sprawą o mobbing. Poprowadził moją sprawę, wszystko poszło po mojej myśli, dostałam odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z tego, co zrobił dla mnie pan mecenas.


Napisano 23 lipiec 2019 - 18:41

Jeżeli ma to być konkretny adwokat to tylko i wyłącznie Anna Legieć. Jeszcze nie trafiłem na tak rzetelnego i kompetentnego prawnika jak ona. Od razu w pełni zaangażowała się w moją sprawę i pomogła wygrać mi z nieuczciwym pracodawcą. Myślę, że Tobie też będzie w stanie pomóc.


martinulka

Napisano 02 lipiec 2019 - 22:24

Polecam zerknąć tutaj na bloga. Poświęcony tematyce prawa pracy. Bardzo dużo dobrych wskazówek. Też klika linków do osób które specjalizują się w prawie pracy. M.in do mecenasa Chróścielewskiego.  http://prawo-praca.pl/


Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:56

Najlepiej odrazu idź do specjalisty od prawa pracy. Również trafiła mi się taka bardzo nie miła sytuacja która znacznie odbiła się na moim życiu zawodowym. Poszłam do Mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego.  Rzeczywiście jest on tak skuteczny jak o nim piszą. Mój oprawca nie miał szans. Cenowo Chróścielewski też jest bez chorej przesady. 

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)