Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szukam ambitnego prawnika do WYGRANIA sprawy o mobbing.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 15 październik 2019 - 10:37

W sprawach o mobbing i w ogóle pracowniczych dla mnie najlepszy jest adwokat Chróścielewski. Polecam. Mnie wygrał sprawę.


Napisano 07 październik 2019 - 11:05

ja uwazam, że warto zaufać adwokatowi piotrbanczyk.pl


Marki_Mark

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:04

Cześć, Ja miałem przyjemność współpracować przy swojej sprawie z panem adwokatem Chróścielewskim. Bardzo dobry specjalista, który zna się na rzeczy. Potrafi w sposób zrozumiały przełożyć język prawniczy na taki, który jest bardziej przystępny dla ludzi i jest przede wszystkim wygrywny. Widać, ze prawo jest jego wielką pasją i zależy mu na dobru klienta. Jest bardzo zajęty, ale warto próbować się umówć 666609065


MayaLa

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:39

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Pana Tomaszczyk. Prawo pracy to jego mocna strona- ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę więc nie łatwo go zagiąć! Myślę, że w tak ciężkiej sprawie jaką jest sprawa o mobbing warto mieć go po swojej stronie. 


Napisano 29 sierpień 2019 - 10:23

~Lidia_K - To co piszesz to sama prawda. Ja chodziłem od prawnika do prawnika. W końcu pomógł mi mecenas Chróścielewski. Wielkie dzięki mu za to.


Napisano 16 sierpień 2019 - 12:23

mec. Dariusz Staniszewski. Prowadził nam już kilka spraw. Wszystkie po naszej myśli.  Przede wszystkim bardzo sensowne i zdroworozsądkowe podejście. Sprawy nie ciągnęły się latami, a wszystko było rozwiązywane bez większych nerwów


Napisano 12 sierpień 2019 - 12:09

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o adwokacie Chróścielewskim. Mnie bardzo pomógł, gdzie inni mówili, że takiej sprawy pokręconej jak moja nie będą prowadzić i jest nie do wygrania. Moją sprawą się zajął i wygraliśmy, Wart każdej wydanej złotówki.


Napisano 06 sierpień 2019 - 05:58

 

 Cenowo Chróścielewski też jest bez chorej przesady. 

 

 

Cóż, że bez chorej, jak jednak z przesadą. Na dzień dobry mocno zawyżone stawki.


gorgon

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:54

Jeśli chodzi o rejon szczeciński to zdecydowanie adwokat Michał Gajda, jego kancelaria mieści się na ul. Księcia Bogusława. Specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Znam kilka osób, które korzystały z jego usług i każda z nich była zadowolona


Napisano 26 lipiec 2019 - 11:07

Ja poszłam do pana mecenasa Chróścielewskiego właśnie ze sprawą o mobbing. Poprowadził moją sprawę, wszystko poszło po mojej myśli, dostałam odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z tego, co zrobił dla mnie pan mecenas.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)