Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pracownicy nie będę już mogli odbierać wolnych dni, za święta przypadające w sobotę


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 wrzesień 2019 - 07:25

Niestety wiele artykułów zamieszczonych w INFOR wprowadza w błąd, lub jest nieaktualnych. Co się tu dzieje?

Napisano 05 wrzesień 2019 - 07:37

2019.09.05 XYZ Artykuł pełen nieprawdziwych informacji

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:06

Proszę usunąć te nieprawdziwe informacje - za święto w przypadające w sobotę należy się pracownikowy dzień w wolny w innym terminie.

Napisano 18 czerwiec 2019 - 20:54

Przepraszam, ale INFOR pełny jest nieaktualnych informacji, wprowadzających w błąd. Przy tym artykule umieścili: "Aktualizacja: 28.11.2018" - tak, jakby był to temat aktualny!!! Kto tutaj pracuje!?!?!?!?


Napisano 10 kwiecień 2019 - 06:15

A co wy wszyscy daty pierwszego postu, a tym samym artykułu nie potraficie odczytać - ktoś podbija, bo się emocjonuje nieprzeczytawszy, że artykuł sprzed kilku lat, a reszta daje się wciągnąć w głupotę tego pierwszego.


Napisano 10 kwiecień 2019 - 01:27

Nieaktualny artykuł wprowadzający w błąď!! Fatalnie!!

Napisano 06 kwiecień 2019 - 08:31

Śmiechu warte te podsumowanie: "W ciągu 10 lat, stracimy więc 8 dni, które mogły być dniami wolnymi od pracy." - w ciągu 10 lat to można 3 razy stracić pracę :-D Wielka strata 8 dni na 10lat! :-)

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:13

Infor tym nieaktualnym artykułem wprowadza w błąd.

Napisano 02 styczeń 2019 - 10:58


Dziewczyno czytaj do czego się odnosisz i z jakiego roku jest artykuł, nie będziesz pisać głupot pod wpływem emocji.


Napisano 02 styczeń 2019 - 10:01

"Wprowadzenie nowego dnia wolnego, pociągnęło za sobą ważną zmianę dotyczącą czasu pracy pracowników. Zlikwidowano przywilej oddawania dnia wolnego za święto przypadające w sobotę." Z całym szacunkiem, ale jakiego dnia wolnego? Chyba zapomniano o tym napisać... No i skąd informacja, że będzie likwidacja odbierania dnia wolnego za święto przypadające w sobotę? Art. 130 KP pozostał niezmieniony?!

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)