Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rezygnacja z kursu a konieczność wpłaty dalszych rat


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:13

Czy to sie tyczy do umów z Tutlo?? Zamotali mnie na sptkaniu i podpisałem umowe na kredyt

Mam to samo, umowę z Tutlo i nie wiem teraz, co z nią zrobić. Marcin jeśli masz rozwiązanie, to daj znać  


Napisano 17 październik 2019 - 08:05

Czy to sie tyczy do umów z Tutlo?? Zamotali mnie na sptkaniu i podpisałem umowe na kredyt

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:57

Dodam jeszcze, ze wstepna umowe zawarlam na odleglosc 27.05 natomiast na umowie jest zapis ze umowa zawarta jest na czas trwania kursu tzn od do 27.07-04.04.2020 Czy to cos zmienia?

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:46

Dzień dobry, chce rozwiązać umowę ze szkoła ale mam w niej zapis, że przy rezygnacji przed zakończeniem kursu musze opłacić karę 5 tys zł (połowa ceny całego kursu). Zapisy w umowie sa nastepujace: 1.uczestnik ma prawo odstapic od umwy w trakcie 14 dni (odpada bo umowe zawarlam juz ponad mc temu). Prawo odstapienia od umowy nie przysługuje w przypadku rozpoczęcia szkolenia, za zgoda uczestnika udzielona przed uplywem tych 14 dni. 2. Uczestnik przyjmuje do wiadomosci ze w celu zorganizowania szkolenia organizator ponosi z gory koszty stale przypadajace na uczestnika (wynajecie sali, kadry, koordynatora, materialow, zaplecza) i wynosza one 5 tyz zł. Koszty sa wliczone w cene kursu. 3. Uczestnik oswiadcza iz jest swiadomy ze po rozpoczeciu szkolenia nie ma mozliwosci zastapienia uczestnika innym uczestnikiem. 4. Uczestnik zobowiazuje sie w przypadku rezygnacji do pokrycia udokumentowanych kosztow poniesionych przez organizatora w zwiazku z organizacja kursu. W takim przypadku uczestnik ponosi koszty wspomniane wyzej (5tys zl). Czy w takim przypadku istnieje jakas szansa na zmnejszenie tej kwoty? Bylam tylko na 1 zjezdzie tego kursu.

Admin Infor.pl

Napisano 24 czerwiec 2014 - 01:24

Uczelnie, czy szkoły językowe nie mogą stosować postanowień umownych zastrzegających obowiązek opłaty dalszych rat w przypadku wcześniejszej rezygnacji z kształcenia.

Powrót do artykułu: Rezygnacja z kursu a konieczność wpłaty dalszych rat

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)