Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Najlepszy adwokat Kraków prawo karne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:19

od siebie polecam kancelarię piotrbanczyk.pl


Napisano 09 marzec 2021 - 21:43

Tylko pan Paweł Żurek! nie znam lepszego prawnika od uchronienia od odsiadki. Inny adwokat przymujący na kieleckiej w Krakowie po rozmowie powiedział mi żebym już się szykował i pakował szczoteczkę, ale od znajomego odstałem namiary na pana Żurka - i teraz jestem wolnym człowiekiem. świetny gość i chce mu się walczyć o ludzi, a nie wziąść kasę i już nic nie robić. Bardzo polecam pana adwokata Żurka!


Napisano 03 marzec 2021 - 18:29

Polecam adwokat Joannę Machlańską. Pani mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę , którą prowadzi, doświadczona i niesamowicie inteligentna. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie . Profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy (miałem kilka) podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo...Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług Pani mecenas. Polecam i na pewno skorzystam po raz kolejny.


Napisano 10 październik 2020 - 14:26

ja polecam Mariusza Olężałka - to jest bardzo dobry adwokat, bardzo dobrze zna prawo i doskonale sobie z nim radzi. no i jest mobilny! uper facet


TeresaB

Napisano 08 lipiec 2020 - 18:55

Trafiam na kancelarię Lexay przez Internet i początkowo miałam obawy przed skorzystaniem z adwokata karnego bez polecenia znajomych, ale sprawa była na tyle nieprzyjemna, że nie chciałam, aby dowiedziało się o niej zbyt wiele osób. Pani adw. Magdalena Jędrocha wywarła na mnie ogromne wrażenie i już po pierwszej rozmowie czułam się pewniej i bezpieczniej. Szczera rozmowa i pełne zaangażowanie podczas ponad 10-miesięcznej zaowocowało zmniejszeniem przewidywanego przeze mnie wyroku do minimum. Polecam


Napisano 29 czerwiec 2020 - 16:10

Do sprawy karnej - tylko pan adwokat Paweł Żurek. to w jaki sposób on podchodzi do problemu, jak pomaga, analizuje wszystko i przedstawia możliwości to jest re- we -la-cja. Pan adwokat jest bardzo skrupulatny i bardzo dobrze przygotowuje do sprawy pod każdym względem. idąc na przesłuchanie na policje, a później do sądu wiedziałem co się stanie i czego się spodziewać. taki adwokat to skarb - bo i mu się chce i ma wiedzę, czego o innych papugach powiedzieć nie mogę. 


Napisano 26 czerwiec 2020 - 15:30

Polecam panią Kamilę Stefanek-Pałkę. Świetna kobieta, ogarnia temat i naprawdę można na nią liczyć. Ja miałem sprawę o pobicie i mnie wybroniła. 


Napisano 09 lipiec 2019 - 09:05

W Krakowie i z okolicy bardzo polecam udać się do mecenasa Mateusza Mosora. Świetny prawnik, wie co robi i jest normalny, łatwo sie dogadać. 


Napisano 18 czerwiec 2019 - 07:52

Ja w Krakowie polecam dr Annę Pacholską,  i nie bardzo droga.

 


Ale jednak droga, co z tego że nie bardzo.


Napisano 17 czerwiec 2019 - 23:48

Ja w Krakowie polecam dr Annę Pacholską, ma kancelarię na Kraszewskiego, www.pacholska.eu. Konkretna, świetnie przygotowana do pracy, bardzo terminowa i nie bardzo droga.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)