Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik - Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 marzec 2019 - 15:08

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego, jak wiele innych osób tutaj. W moim przypadku chodziło o jazdę po pijaku. Pojechałem na quadzie, a chcieli mi zabrać prawko na samochody. Na szczęście dobrze wybrałem sobie obrońcę. Pan adwokat Cyrański podziałał jak trzeba i nie straciłem prawka. Mecenasa Cyrańskiego mogę polecić każdemu, to super fachowiec od takich spraw.

Napisano 12 marzec 2019 - 18:37

Dobry prawnik to taki, którego wiedza i doświadczenie pozwala wygrać nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Niewątpliwie do takich zaliczam Pawła Cejrowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie prawa rodzinnego i cywilnego. Trafiłam na niego dzięki dość głośnej sprawie, którą prowadził. 


Napisano 12 marzec 2019 - 08:29

Widzę, że wielu osobom tutaj pomagał mecenas Cyrański. Ja też wiele mu zawdzięczam. Kiedyś znalazłem się w bardzo trudnej sytuacji. Zerwałem z dziewczyną, a ona żeby się zemścić oskarżyła mnie o gwałt. Przyszła po mnie policja, zabrali mnie na przesłuchanie, a potem na dołek. W międzyczasie mój brat szukał mi obrońcy. Od kolegów słyszał, że jak chodzi o sprawy karne, to dobrym fachowcem w Łodzi jest mecenas Cyrański. Poszedł do niego, a mecenas przyjął sprawę i natychmiast pojechał do prokuratury czytać akta. Dzięki temu na posiedzeniu w sprawie tymczasowego aresztowania pokazał sądowi, że cała sprawa jest dęta i puścili mnie do domu. Później pan adwokat Cyrański poprowadził moją sprawę i doprowadził do tego, że została umorzona. Nie poszła nawet do sądu. Niedawno znów rozmawiałem z mecenasem Cyrańskim i powiedział mi, że możemy oskarżyć moją byłą o fałszywe oskarżenie mnie. Zastanawiam się czy w to nie wejść.

Sleep

Napisano 04 marzec 2019 - 14:54

Tych prawników to jest teraz tyle, że szkoda gadać. ;)


raku95

Napisano 04 marzec 2019 - 14:42

Chętnie zgadzam się z nudnają. Poszłam do pana Wawrzyńca Chróścielewskiego, by dowiedzieć się, co mogę zrobić w sprawie syna, który przez głupotę coś ukradł. Dostałam rzetelną informacje, a nawet poprowadzenie w sądzie. Walka z upartym i złośliwym oskarżycielem była ciężka, jednak Pan Chróscielewski http://www.skuteczny-adwokat.com/ wybronił nas i sprawił, że skończyło się na pracach społecznych. 


Napisano 01 marzec 2019 - 09:01

Mogę się zgodzić z innymi osobami na tym forum. Do sprawy karnej najlepszy jest pan adwokat Cyrański. Poszedłem do niego, kiedy odwiesili mi karę, a pan mecenas podziałał, napisał zażalenie, poszedł do sądu i załatwił mi z powrotem te zawiasy. Nie poszedłem siedzieć tylko dlatego, że miałem najlepszego obrońcę - pana mecenasa Cyrańskiego.

Napisano 28 luty 2019 - 11:36

Nadzieją są kancelarie takie jak Mariusza Olężałka gdzie nie boją się walczyć z nieuczciwymi urzędnikami czy funkcjonariuszami policji. Niektóre sprawy zachodzą naprawdę za daleko więc dobrze widzieć kancelarie stające po stronie obywatela. 


Napisano 19 luty 2019 - 20:21

Ja zawdzięczam mecenasowi Cyrańskiemu wyciągnięcie z grubego tematu narkotykowego. Wszystko wskazywało, że pójdę siedzieć, ale na szczęście pan adwokat Cyrański okazał się dobrym, skutecznym obrońcą. Można do niego iść z każdym zarzutem.

Napisano 11 luty 2019 - 09:10

Mnie też bronił mecenas Cyrański. Załatwił mi uniewinnienie w sprawie o bójkę. Był mega profesjonalny. Mogę go każdemu polecić.

Napisano 10 luty 2019 - 10:00

Ja miałem sprawę o oszustwo i bronił mnie mecenas Cyrański. To bardzo dobry prawnik, prowadził sprawę fachowo i z zaangażowaniem. Dzięki niemu nie poszedłem siedzieć.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)