Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik - Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 31 styczeń 2020 - 18:24

Potwierdzam skuteczność i doświadczenie adwokata Jarosława Szkudlarka w sprawach karnych. Pomógł już kilku moim znajomym i mi osobiście też uratował tyłek od twardego wyroku, a temat ciężki więc śmiało mogę polecić jeżeli ktoś szuka kogoś tzw. konkretnego. Kris


Napisano 10 grudzień 2019 - 11:38

Dla mnie w rodzinnym rządzi w Łodzi Pani Magdalena Chróścielewska. Najlepsza znawczyni prawa rodzinnego z ogromnym doświadczeniem w tego typu sprawach. Moje sprawy prowadziła i wygrała. Inni twierdzili, że sie nie da.


Napisano 22 listopad 2019 - 10:35

Potwierdzam rzetelność i skutecznosć adwokata Jarosława Szkudlarka w prowadzeniu spraw karnych, w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdził kiedy przez przypadek zostałam wciągnieta w sprawe o wyłudzenie kredytów bankowycj przez nieucziwego pośrdnika kredytowego, na szczeście mec Szkudlarek okazał się swietnie zorientowany w tego typu sprawach i miał na to swoje patenty no i doprowadzł mnie do szcześliwego zakończenia tzn uniewinnienia, wielkie dzieki dla Pana mecenasa Jarosława Szkudlarka za pomoc i zaangażowanie w moją sprawe.


Napisano 20 listopad 2019 - 16:42

Polecam CI koniecznie skorzystać z opinii mec Jarosława Szkudlarka z Łodzi jeżeli chodzi o sprawy karne i nie tylko to top w Łodzi więc warto u niego poszukać pomocy jak sprawa jakaś cięższa bo po sprawie jak cię wsadzą do paki to może być już za późno.


Napisano 20 listopad 2019 - 13:10

Jezu jaki spam reklamami, masakra. 


Napisano 13 listopad 2019 - 17:45

A ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Adwokata Jarosława Szkudlarka, gdyż jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym adwokatem. Widać, że mecenas ma pojęcie o sprawach karnych i zna się na reczy. Wcześniej korzystałem z usług innej kancelarii ale dopiero w jego Kancelarii uzyskałem konkretną i szczegółową odpowiedź na moje pytania. Moja ocena to zdecydowanie Nr 1 wśród Kancelarii w Łodzi.


Napisano 13 listopad 2019 - 09:50

Potwierdzam skutecznośc i zaangażowanie w sprawy adwokata Jarosława Szkudlarka moją sprawę prowadził od skazania po nieudolnym adwokacie po apelację i uniewinienie po ponowymym rozpatrzeniu sprawy z udziełm mec Szkudlarka a chodziło o rzekome znęcanie się nad żoną, która chciała mi zaszkodzić w rozwodzie i w zyciu za wszelką cenę, ale dzieki pomocy adw. Jarosława Szkudlarka ten koszmar już za mną. Polecam mec. szczególnie w beznadziejnych jakby się początkowo zdawało sprawach. Adrian


Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:14

Cześć, Ja miałam bardzo duże problemy przez mojego byłego, który pomówił mnie o rzeczy, których nigdy nie zrobiłam, żeby się zemścić, że się z nim rozstałam. Strasznie było dużo do odkręcania i tłumaczenia na policji i przed panią prokurator, ale na szczęście znajoma powiedziała mi, że jest adwokat Chróścielewski i mi pomoże. Gdyby nie on to teraz nie wiem co by było. Polecam moim zdaniem jest niezastąpiony.


Napisano 16 wrzesień 2019 - 11:21

Ja byłam reprepzentowanaq i przez adwokata Jarosława Szkudlarka w Sądzie i Prokuraturze jako pokrzywdzona w wypadku, choć początkowo nie było to takie oczywiste, na szczeście mec. Szkudlarek wykazał sie dużym zaangażowaniem w sprawę i ostatecznie to nie mnie postawiono zarzuty spowodowania wypadku, dzieki mecenasowi udało mi się wyjść z obronną ręką z dużych kłopotów, bo gdyby nie on to niewiem jakby dziś wyglądała moja sytuacja a tak mam prawo do odszkodowania od ubezpieczyciela z OC sprawcy i mecenas teraz tylko wystapił o o jego podwyższenie w Sądzie bo jak to ubezpieczyciel próbował zaniżać szkodę i pisał coś o przyczynieniu ale dzieki adwokatowi Szkudlarkowi miałam sprawę karną bdb przygotowaną i szans nie mają z sprawie cywilnej bo wyrok karny jest jednoznaczny. Teraz tak sobie na luzie to piszę ale uwierzcie, że gdyby nie świetny w swej roli mecenas Szkudlarek nie miałabym takiego dobergo humoru. Szczerze polecam własnie tego mec. gdyż prowadził moją sprawę osobiście za co mu jestem bardzo wdzięczna. 


Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:22

Mnie bronił adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Co obiecał to zrobił i z sukcesem. Tu jest namiar na niego 666609065. Naprawdę duży fachura.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)