Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry prawnik - Łódź


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:14

Cześć, Ja miałam bardzo duże problemy przez mojego byłego, który pomówił mnie o rzeczy, których nigdy nie zrobiłam, żeby się zemścić, że się z nim rozstałam. Strasznie było dużo do odkręcania i tłumaczenia na policji i przed panią prokurator, ale na szczęście znajoma powiedziała mi, że jest adwokat Chróścielewski i mi pomoże. Gdyby nie on to teraz nie wiem co by było. Polecam moim zdaniem jest niezastąpiony.


Napisano 16 wrzesień 2019 - 11:21

Ja byłam reprepzentowanaq i przez adwokata Jarosława Szkudlarka w Sądzie i Prokuraturze jako pokrzywdzona w wypadku, choć początkowo nie było to takie oczywiste, na szczeście mec. Szkudlarek wykazał sie dużym zaangażowaniem w sprawę i ostatecznie to nie mnie postawiono zarzuty spowodowania wypadku, dzieki mecenasowi udało mi się wyjść z obronną ręką z dużych kłopotów, bo gdyby nie on to niewiem jakby dziś wyglądała moja sytuacja a tak mam prawo do odszkodowania od ubezpieczyciela z OC sprawcy i mecenas teraz tylko wystapił o o jego podwyższenie w Sądzie bo jak to ubezpieczyciel próbował zaniżać szkodę i pisał coś o przyczynieniu ale dzieki adwokatowi Szkudlarkowi miałam sprawę karną bdb przygotowaną i szans nie mają z sprawie cywilnej bo wyrok karny jest jednoznaczny. Teraz tak sobie na luzie to piszę ale uwierzcie, że gdyby nie świetny w swej roli mecenas Szkudlarek nie miałabym takiego dobergo humoru. Szczerze polecam własnie tego mec. gdyż prowadził moją sprawę osobiście za co mu jestem bardzo wdzięczna. 


Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:22

Mnie bronił adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Co obiecał to zrobił i z sukcesem. Tu jest namiar na niego 666609065. Naprawdę duży fachura.


Napisano 12 sierpień 2019 - 13:03

najlepsi są adwokaci z kancelarii GM Adwokaci - Kilińskiego 177. Prowadzili dla mnie sprawę karną a następnie o odszkodowanie, 100 % skuteczności, super kontakt, szybko załatawiona sprawa no i są też dużo tańsi od konkurencji.


Olaf12345

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:00

Pisałem już o tym na innym wątku ale to jedyny sposób jak mogę podziękować. Mogę powiedzieć same pozytywy o wymienianym wcześniej Chróścielewskim. W moich sprawach 100% skuteczności. pozdrawiam wszytskich. 


Mariano

Napisano 08 sierpień 2019 - 10:57

Zgadzam się z pozytywnymi opiniamii o fachowości doktora Mariusza Olężałka. Jego usługi pozwoliły mi wybrnąć z trudnej sprawy, nie wiem czy ktoś inny poradziłby sobie równie dobrze, w każdym razie w Łodzi to chyba najlepszy fachowiec od prawa karnego.


Napisano 26 lipiec 2019 - 11:24

W sprawach karnych bardzo znany jest mecenas Wawrzyniec Chroscielewski. Mnie bardzo pomógł. Zqadzwon jak chcesz 426780078


Napisano 24 lipiec 2019 - 17:31

Jeśli adwokat z Łodzi, to zdecydowanie pan Mariusz Olężałek. Ma tytuł doktora i specjalizuje się w prawie karnym. Wolałbym nie mieć takich doświadczeń, ale na własnej skórze przekonałem się, jak liczy się szybkie i kompetentne działanie prawnika.


rudy103

Napisano 18 lipiec 2019 - 20:07

Jestem praktykiem. mecenas chróścielewski bronił mnie w sprawie karnej która rzekomo była nie do wygrania przez 3 panów  z rzędu. Jak widać Chróścielewskiemu udało się wygrać coś nie do wygrania  :) Naprawdę polecam.  Walczy do końca

http://www.skuteczny...chroscielewski/


martinulka

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:42

Jeśli chodzi o sprawy karne to akurat nie adwokat Chróścielewska, ( ona to mistrz w rozwodach, alimentach, prawie rodzinnym)  a drugi filar tej kancelarii - Pan Chróścielewski - bardzo dobry prawnik. Duża wiedza i ogromny dar przekonywania, Tutaj też sporo informacji o jego pracy na blogu.  http://karne-prawo.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)