Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

adamela

Napisano 28 styczeń 2020 - 10:16

Ja tez mialem okazje korzystac z pomocy firmy Euco. Naprawde profeska, wszystko zalatwione sprawnie i uczciwie, negocjacje z naprawde ciekawymi rozwiazaniami, dzieki czemu obie strony koncowo zadowolone :)


krevio

Napisano 14 maj 2019 - 14:34

Widziałem, że pytaliście o to gdzie się zwrócić aby odzyskać pieniądze po zmarłej osobie z ZUS oraz z OFE to polecam https://voxveritas.p...osobie-zmarlej/ nie sądziłem, że w mojej okolicy istnieją takie skuteczne biura odszkodowawcze. Wszystko załatwili włącznie z kwotą, która przeszła nasze oczekiwania. Oczywiście na plus! 


Nobody

Napisano 28 marzec 2019 - 09:10

Są specjalne stowarzyszenia, które chętnie pomagają w takich sytuacjach. ;)


Napisano 26 marzec 2019 - 17:43

Spadaj

Napisano 26 marzec 2019 - 17:26

Pomoc przy odszkodowaniu. Polecam Europejskie Centrum Odszkodowań S.A
503071958

nadia1101985

Napisano 15 marzec 2019 - 09:39

Jakiś czas temu mój tata został potrącony na pasach i złamał sobie rękę przy upadku. Chcieliśmy sami zająć się sprawą odszkodowania, ale nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać, bo to był pierwszy taki przypadek w naszej rodzinie. Na internecie znalazłam artykuły dotyczące odszkodowań z OC sprawy https://lexhelper.pl...-zlamanie-reki/. Poczytaliśmy trochę, ale zadzwoniłam również do Fundacji Informacji Prawnej LexHelper gdzie koordynatorka wytłumaczyła mi dokładnie jak mamy postąpić, aby efektywnie walczyć z ubezpieczycielem. Było to bardzo pomocne i dzięki temu daliśmy sobie sami radę z uzyskaniem satysfakcjonującego odszkodowania.


Ela Mikołajczak

Napisano 04 marzec 2019 - 13:53

Ja korzystałam z pomocy p. Łukasza Kaźmierczaka z SOS-BPHC- bardzo rzetelny i nigdy nie zostawia bez pomocy. Przeszłam piekło związane z tym całym odszkodowaniem, ale jak się ma u swojego boku osobę kompetentną to wszystko jest dużo prostsze :) Polecam z całego serducha!


pawelszabla

Napisano 27 luty 2019 - 09:41

W Środzie Wlkp jest firma Merces pani Zielińskiej, ich będę doradzała. Doświadczenie mają kilkudziesięcioletnie, pani Justyna kiedys walczyła o pieniądze dla siebie także wie – z czym to się je. Sama przeszła przez walkę o godne zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby w wypadku...na stronie wypadeksmiertelny-odszkodowanie.pl jest więcej inf na ich temat.


Kazoo

Napisano 19 luty 2019 - 12:48

Firmy, które pomagają uzyskać wyższe odszkodowanie rosną ostanio jak grzyby po deszczu. Niestety skutek ich działań jest marny, bo albo nic nie uzyskają, albo wezmą taką prowizję, która sprawa, że klient nie wychodzi na tym dobrze. Ja w takich przypadkach wolę sprawdzone, stabilne rozwiązania i dlatego polecam Kancelarię Odszkodowawczą https://ubiius.pl/o-nas/. Jednak jak się pójdzie do prawnika to wiadomo, że wszystko będzie załatwione tak, jak należy. 


opirolq

Napisano 18 luty 2019 - 10:07

Ja miałam wypadek w pracy. Odszkodowanie pomogła mi uzyskać Kancelaria Odszkodowawcza Agalma https://www.agalma.pl/ z Warszawy. Naprawdę poszło sprawnie i jestem zadowolona z efektu


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)