Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

nadia1101985

Napisano 15 marzec 2019 - 09:39

Jakiś czas temu mój tata został potrącony na pasach i złamał sobie rękę przy upadku. Chcieliśmy sami zająć się sprawą odszkodowania, ale nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać, bo to był pierwszy taki przypadek w naszej rodzinie. Na internecie znalazłam artykuły dotyczące odszkodowań z OC sprawy https://lexhelper.pl...-zlamanie-reki/. Poczytaliśmy trochę, ale zadzwoniłam również do Fundacji Informacji Prawnej LexHelper gdzie koordynatorka wytłumaczyła mi dokładnie jak mamy postąpić, aby efektywnie walczyć z ubezpieczycielem. Było to bardzo pomocne i dzięki temu daliśmy sobie sami radę z uzyskaniem satysfakcjonującego odszkodowania.


Ela Mikołajczak

Napisano 04 marzec 2019 - 13:53

Ja korzystałam z pomocy p. Łukasza Kaźmierczaka z SOS-BPHC- bardzo rzetelny i nigdy nie zostawia bez pomocy. Przeszłam piekło związane z tym całym odszkodowaniem, ale jak się ma u swojego boku osobę kompetentną to wszystko jest dużo prostsze :) Polecam z całego serducha!


pawelszabla

Napisano 27 luty 2019 - 09:41

W Środzie Wlkp jest firma Merces pani Zielińskiej, ich będę doradzała. Doświadczenie mają kilkudziesięcioletnie, pani Justyna kiedys walczyła o pieniądze dla siebie także wie – z czym to się je. Sama przeszła przez walkę o godne zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby w wypadku...na stronie wypadeksmiertelny-odszkodowanie.pl jest więcej inf na ich temat.


Kazoo

Napisano 19 luty 2019 - 12:48

Firmy, które pomagają uzyskać wyższe odszkodowanie rosną ostanio jak grzyby po deszczu. Niestety skutek ich działań jest marny, bo albo nic nie uzyskają, albo wezmą taką prowizję, która sprawa, że klient nie wychodzi na tym dobrze. Ja w takich przypadkach wolę sprawdzone, stabilne rozwiązania i dlatego polecam Kancelarię Odszkodowawczą https://ubiius.pl/o-nas/. Jednak jak się pójdzie do prawnika to wiadomo, że wszystko będzie załatwione tak, jak należy. 


opirolq

Napisano 18 luty 2019 - 10:07

Ja miałam wypadek w pracy. Odszkodowanie pomogła mi uzyskać Kancelaria Odszkodowawcza Agalma https://www.agalma.pl/ z Warszawy. Naprawdę poszło sprawnie i jestem zadowolona z efektu


zofia111

Napisano 05 luty 2019 - 19:10

Polecam Międzynarodowe Centrum Odszkodowań: https://www.facebook...?epa=SEARCH_BOX

 

Pan Dominik oddaje serce podczas pomocy i walki o odszkodowanie


Napisano 28 styczeń 2019 - 08:44

Dzień dobry.

Pracuję w Kancelarii odszkodowawczej Pro Juris. U nas nie ponosicie państwo żadnych opłat wstępnych, a naszym wynagrodzeniem jest dopiero prowizja od uzyskanego odszkodowania. 

Zapraszam do kontaktu, udzielę wstępnych informacji i pomogę merytorycznie.

Mój nr telefonu 531515584


pawelszabla

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:24

Ja ugrałem dobre pieniądze z SOS BPHC szczególnie że u nich honorarium było bardzo rozsądne. Miłem proste jak produkcja cepa warunki bez oszukiwania i kluczenia...na stronie sos-bphc.com jest do nich kontakt.


Napisano 15 październik 2018 - 02:20

Zgadzam się, współpraca z nami pozwali zaoszczędzić czas i pieniądze. Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Chętnie pomożemy odzyskać należne pieniądze.

Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus


chalwa

Napisano 15 październik 2018 - 02:18

zgadzam sie, to sie moze ciągnąć miesiącami, jeśli nie latami


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)