Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 listopad 2019 - 10:49

Zamiast się włóczyć po kancelariach, sądach i wydawać kasę, to lepiej sprzedać szkodę firmie zajmującą się dopłatami do odszkodowań. Z osobistego doświadczenia polecam Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych (funduszodszkodowan pl), bo robią to naprawdę dokładnie i szybko przy jak najmniejszym zaangażowaniu poszkodowanego, a sama komunikacja przebiega naprawdę miło i przyjemnie ;)


Napisano 31 październik 2019 - 11:01

No a ja właśnie polecam kancelarię, bo np. EuCO bierze wynagrodzenie tylko jak odzyska odszkodowanie, a taki adwokat bierze kasę z góry czy wygra i coś odzyska czy też nie. 

W kwestii odszkodowań polecam kancelarię  automobile expert. Pomogą odzyskać odszkodowanie takie jakie Ci się należy. Ja skorzystałam z ich usług, gdy ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania. Dzięki pomocy ich prawników oraz orzecznika udało się uzyskać większe pieniądze z towarzystwa ubezpieczeniowego. Polecam wszystkim w trudnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.


Napisano 30 październik 2019 - 11:49

No a ja właśnie polecam kancelarię, bo np. EuCO bierze wynagrodzenie tylko jak odzyska odszkodowanie, a taki adwokat bierze kasę z góry czy wygra i coś odzyska czy też nie. 


Kowalczuk

Napisano 21 październik 2019 - 11:39

Kancelarii odszkodowawczych nie polecam.

 

Dlaczego? Jest na to jakaś reguła, czy po prostu to kwestia sprawy? Kto jak nie kancelaria odszkodowawcza - prawnik? Ci dzielą się wiedzą jak przykładowo tu: https://karolinafurt...-odszkodowania/, więc to może być ta alternatywa?


Napisano 21 październik 2019 - 06:16

Ja już całe szczęście mam to wszystko za sobą. Jak nie trudno się domyślić - taki wypadek i wszystko co z nim związane to bardzo nie przyjemna sprawa. Dlatego dobrze jest zamknąć temat raz, a konkretnie. Jeżeli chodzi o leczenie na koszt sprawcy, to zalecam Wam udać się do Instytutu Medycyny Interwencyjnej. Pomogli mi załatwić wszystko od a do z i zapewnili profesjonalną opiekę lekarską, co sprawiło, że szybko stanęłam na nogi.


XYZ26

Napisano 17 sierpień 2019 - 23:04

Kancelarii odszkodowawczych nie polecam.


Napisano 01 czerwiec 2019 - 22:07

To się nie zastanawiaj, tylko zadzwoń do EuCO  .Dowiesz się co i jak. Samemu to walka z wiatrakami. 


Napisano 13 maj 2019 - 14:06

Ja właśnie szukam jakiegoś pośrednika ,chociaż zastanawiam się czy to nie ściema. Ale szkoda mi nerwów na chodzenie po sądach i wiadomo że z ubezpieczalnią łatwo nie wygrasz .


Napisano 07 maj 2019 - 08:53

Ja korzystałem z pomocy pośrednika i zdecydowanie polecam. Jasne, że można to zrobić samemu, ale trzeba mieć na to czas i trochę ogarniać temat. Dla mnie dużym plusem było to że pieniądze dostałem z góry (3000) i o nic się nie musiałem martwić, chodzić po sądach itd. Z polecenia znajomego wybrałem Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych i tak jak mówię, też mogę polecić.


rozali33

Napisano 25 kwiecień 2019 - 06:37

Za takie usługi trzeba zapłacić. A można działać samodzielnie. tylko trzeba mieć trochę wiedzy w temacie. Jest w sieci serwis poradnikowy https://wypadeksamochodowy.com.pl/-  i moim zdaniem warto z niego skorzystać. Informacje są sprawdzone, posegregowane i wiele z nich jest mega przydatnych. Jest też możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Także warto popatrzeć.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)