Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Idea Bank, Idea Money - polisolokaty, fundusze płynnościowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 09 czerwiec 2020 - 13:57

Byłem pod wrażeniem zaangażowania Pana Igora Klimkowskiego. Szybko potrafił się odnaleźć w sytuacji na sali sądowej, gdzie sytuacja bardzo szybko się zmieniała. Bardzo dziękuję za to, że zawsze na każdej rozprawie w różnych sprawach pan mecenas stawiał się osobiście.

 

Napisano 08 maj 2020 - 10:56

Pan Igor Klimkowski to super adwokat. Jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną w sprawę. Korzystałam z usług różnych prawników ale dopiero mecenas Klimkowski spełnił w 100% moje oczekiwania. Serdecznie polecam współpracę.

 

Napisano 14 kwiecień 2020 - 13:30

Pan mecenas Igor Klimkowski świadczy usługi prawnicze na wysokim poziomie. Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Zawsze przygotowany, chętny do rozmowy i pomocy. Takiemu pełnomocnikowi warto powierzyć swoje sprawy.

 

annkarpin

Napisano 02 kwiecień 2020 - 18:43

Ja też korzystałam z doświadczenia mec. Klimkowskiego i bardzo sobie współpracę chwalę. Bardzo fajnie prowadził sprawę, co ważne osobiście! Widać że dobrze się przygotował. Tu na niego namiary http://www.klimkowski-kancelaria.pl/


Napisano 22 marzec 2020 - 11:23

Pan mecenas Igor Klimkowski z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem. To najlepszy adwokat, korzystałem z jego usług i bardzo dziękuję za wszystko. Szczególnie za osobistą reprezentację w sądzie na każdej rozprawie! I za fantastyczny kontakt - dzwońcie pod numer 600365228 i umawiajcie się.


Napisano 28 styczeń 2020 - 11:12

Również szczerze polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Jest adwokatem godnym zaufania i do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Ogromną zaletą jest stały kontakt osobisty. Zostawiam namiary telefoniczne:  600365228 .


Napisano 24 grudzień 2019 - 12:17

Polecam w 100% współpracę z panem mecenasem Klimkowskim. Ja jestem nadal bardzo pozytywnie zaskoczona kompetencją, wiedzą i doświadczeniem pana mecenasa. Myślę, że dla niego nie ma spraw niemożliwych :)


Izak

Napisano 31 październik 2019 - 19:11

Witam, poszukuję specjalisty który pomoże mi odzyskać pieniądze. Zostałem wprowadzony w błąd przez NIBY doradcę klienta - finansowego, który wcisnął mi do kredytu polisolokatę, fundusz płynnościowy. Straciłem już ponad 100000 zł na tym gównie. Proszę pomóżcie. 

Skontaktuj się z kancelarią Fretus Legis, oni mają duże doświadczenie w sprawach związanych z polisolokatami. Na ich blogu https://fretuslegis....polisolokatach/ przeczytasz, na jakiej podstawie można złożyć pozew do sądu w tej sprawie.


Napisano 15 październik 2019 - 14:31

Dzięki pomocy mecenasa Igora Klimkowskiego, moja sprawa zakończyła się lepiej niż mogłam się tego nawet spodziewać. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc i zrozumienie. Szczerze polecam współpracę.


Napisano 23 wrzesień 2019 - 13:54

Kontakt z panem Igorem Klimkowskim jest bardzo dobry, zarówno na żywo jak i przez telefon. Warto się więc umówić i omówić wszystkie nurtujące Was sprawy z zakresu prawa. Na pewno będziecie zadowoleni z pomocy mecenasa Klimkowskiego.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)