Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: wynajem mieszkania - ustna umowa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

emilawar

Napisano 14 styczeń 2022 - 10:02

Nie daj się nabrać, nie masz umowy nie masz nic. Umowa to podstawa. Powie ci to każdy zarządca nieruchomości Brudno. Bez umowy facet przyjdzie i wyrzuci cię w połowie miesiąca i nic nie zrobisz. 


Naster

Napisano 14 styczeń 2022 - 09:56

Dla mnie się spodobały tapety ścienne 3d https://uwalls.pl/fototapety-3d/i postanowiłem sobie jedną z nich kupić, była to dobra decyzja. Jeśli chodzi o jej położenie, to sam się za to wziąłem i wyszło super, a jak kłaść tapetę, dowiedziałem się z Internetu. Myślę, że na wynajem mieszkania położenie takich tapet będzie super opcją 


ZosiaA

Napisano 19 październik 2018 - 11:01

Jasne ;) biorą wpisowe na szukanie mieszkań, a później przysyłają SMS-y z nieistniejącymi adresami mieszkań :lol:


RobertiPatrycja

Napisano 19 październik 2018 - 10:51

Na stronie https://www.bbn-efekt.pl/ masz namiar do biura gdzie ja znalazłam mieszkanie na wynajem. Mam rodzinę, męża dzieci więc było trochę trudniej znaleźć ofertę ale na szczęście przez biuro się udało dość szybko.


Napisano 19 marzec 2017 - 08:09

Umowa ustna ma to do siebie, że trudno udowodnić jej zapisy i ustalenia w razie sporu, nie jest zatem korzystniejsza, a na pewno nie dla Ciebie.


Napisano 19 marzec 2017 - 00:14

Witam,

Szukam mieszkania. Oglądałam jedno w super lokalizacji i w korzystnej cenie, w dodatku ogólnie też mi się podoba i chciałabym je wynająć. Właściciel nie chce jednak podpisywać umowy, ponieważ uważa, że jest to zbędne i opieranie się wyłącznie na ustnych ustaleniach będzie korzystniejsze dla mnie jak i dla niego. Czy ma racje? Czy dużo ryzykuje zgadzając się tylko na ustną umowę? Nie chciałabym później mieć problemów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)