Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca jako opiekunka w Niemczech


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

TosikAntosik

Napisano 04 sierpień 2020 - 13:30

Ja korzystam z usług firmy Konik https://pracadlaopiekunek24.pl/ i mogę ją polecić, wszystko jest ok. Praca jest zawsze legalna, to Centrum Językowe oferuje zawsze umowy zlecenie z ubezpieczeniem polskim, bądź niemieckim. Koszt podróży jest zawsze zwracany, a jeśli chodzi o wynagrodzenie to są to fajne pieniądze. 


elka2002

Napisano 01 sierpień 2020 - 23:43

Sporo różnych ofert pracy za granicą znajdziecie tutaj https://fachpraca.pl...aca-za-granica/ . Trzeba zaglądać na portale, gdzie jest pracodawcy zamieszczają różne propozycje, aby wybrać taką, która będzie nam odpowiadała pod każdym względem - również ekonomicznym. 


Napisano 28 luty 2020 - 12:38

Polecam sprawdzić oferty pracy agencji Humanus.

Organizują  wyjazdy do Niemiec, pełne zaangażowanie i uczciwość.


Napisano 27 luty 2020 - 19:46

Ja wyjeżdżam i współpracuje od kilku lat z firma Serana, jestem zadowolona ze współpracy, zarobków i kontaktu z biurem, szczerze polecam. Grażyna 56


Napisano 24 styczeń 2020 - 16:04

Cześć, a na jakich warunkach przeważnie wyjeżdżacie? 

Ciekawa jestem jak to u Was wygląda. 


Napisano 15 październik 2019 - 15:13

Współpracuję z agencją promedica, jestem zadowolona z pracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc koordynatorki, sztella jest ok, rodzina podopiecznego również. 


Napisano 11 październik 2019 - 10:42

Ja z czystym sumienie mogę polecić firmę HilfeMed. Jest rzetelna i sprawdzona. Posiadają dobre oferty za atrakcyjną stawkę. Rekruturą na całym terenie Niemiec. Mają świetnych koordynatorów szczegółówo przedstawiają każde zlecenia jakie mają i można wybrać jakie najbardziej ci odpowiada, a jak nie to szukają dalej. Plusem jest właśnie to, iż dostosowują ją do własnych wymagań jakie się ma. Jednym słowem Polecam!


Liandsam

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:28

Dlaczego nie patrzysz na tę stronę https://pl.jobsora.com/praca-bydgoszcz, gdzie jest ogromna liczba fajnych zawodów, ale mogę Ci doradzić bezpośrednio w zawodzie w Bydgoszczy! To bardzo fajne, zobacz ile zawodów tam jest.


Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:23

Potrzebuję pracy w Bydgoszczy, czy ktoś ma jakieś opcje?


Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:48

No i kuźwa co mnie i innych to obchodzi?
Nie chciało ci się uczyć, to teraz jeździsz wysługiwać się tym co nas gnębili, wolisz d*py wycierać starym Niemcom niż święta i nie tylko spędzać z rodziną? Twoja sprawa.
Albo ty jesteś podła, albo twoja rodzina, że nie chcecie być razem.

Po jeden to grzeczniej proszę. Temat jest o opiekunkach, więc mówię o swoich odczuciach, także osoby, które są w temacie to interesuje nie wiem co Ty w takim razie tu robisz, oczerniać innych chcesz ? I tu się mylisz, bo jestem po studiach pielęgniarskich. A że lepiej płacą w Niemczech to się na tą pracę zdecydowałam i na wyjazd. Nie czuję się z tym źle, wręcz przeciwnie mieszkam u dobrych ludzi, piniądze się zgadzają... Ty pewnie pracujesz na budowie i się wywyższasz. Trochę przykre. A od mojej rodziny to również proszę z daleka. Chyba nie rozumiesz, że inni potrafią być wyrozumiali.. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)