Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: salon kosmetyczny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

enzymata

Napisano 18 luty 2022 - 08:17

Z chęcią zobaczę. Lubie nowinki.


GetJinxed

Napisano 17 luty 2022 - 14:47

Jest też informacja, że ​​jest bardzo fajna i nowa usługa https://most-bet-br.com/


aniolek

Napisano 13 styczeń 2022 - 19:32

Nie pamiętam kiedy ostatnio odwiedziłam jakiś salon kosmetyczny. Oczywiście rozumiem, że wiele osób korzysta z takich usług, ale pomyślałam, że podzielę się z Wami moim spostrzeżeniami. Od kiedy zaczęła się pandemia zaczęłam samodzielnie o siebie dbać od zabiegów typu maseczki po regulację brwi, manicure czy farbowanie włosów. Powiem Wam, że obecnie nie wyobrażam sobie żebym płaciła komuś za tego typu usługi ;) Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne na twarz to zastąpiłam je odpowiednią pielęgnacją, która naprawdę daje bardzo dobre efekty i na szczęście nie kosztuje wiele. Teraz mamy dostęp do przeróżnych produktów kosmetycznych, więc każdy z łatwością może znaleźć coś dla siebie. Ostatnio używam między innymi produktów od Nacomi. Możecie je zamówić tutaj: https://www.ezebra.p...1491560878.html Miałam okazję niedawno robić zakupy właśnie w tej drogerii i jestem zadowolona - z pewnością zamówię od nich jeszcze raz :) Paczka dotarła do mnie wręcz ekspresowo.


Merol

Napisano 20 grudzień 2021 - 10:01

Czy jest to opłacalne? 


zimbol

Napisano 16 grudzień 2021 - 12:24

Prowadzenie salonu kosmetycznego nie jest takie proste jakby mogło nam się wydawać. Jeśli postanowisz mieć swój salon, to pamiętaj, że nie warto na nim oszczędzać, ponieważ klienci od razu to zauważą i nie będą chcieli do was przychodzić. Jeśli chodzi o kosmetyki i sprzęt do salonu, to ja polecam wszystko firmy https://www.monduniq.pl/pl


Napisano 13 sierpień 2012 - 08:18

I i jeszcze jedno... Wciskanie młodym, że muszą mieć studia, aby cokolwiek osiągnąć jest delikatnym przegięciem. Studia to tylko wydłużenie okresu młodości. Jeśli wam to potrzebne to korzystajcie, a jeśli nie, to nie ;-)

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:29

Ja to już sama nie wiem. Może chodzi o jakieś konkretne zabiegi, które źle wykonane mogą być szkodliwe dla zdrowia? Nie wiem, nie wiem... O co kaman? Nie róbcie z kosmetyczki zamkniętego zawodu ;-)

Napisano 09 sierpień 2012 - 21:21

Jakie papiery? Ja mam za sobą jedynie szkolenie w New nails, później trochę praktyki. Przecież kosmetyczka nie jest zawodem regulowanym. Po co ci te papiery? Chyba tylko dla prestiżu, bo nawet wiedzy dzięki temu na pewno nie zdobędziesz!

Napisano 08 sierpień 2012 - 08:27

Salon możesz prowadzić bez żadnych papierów. Od kiedy to trzeba je mieć dla salonu kosmetycznego? Ja prowadzę salon po samych szkoleniach. Sądzę, że głównie chodzi o to, co potrafisz, a nie o to, jakiej uczelni masz papiery, bo w żaden sposób nie świadczy to o umiejętnościach.

Napisano 30 wrzesień 2010 - 01:58

Zaklad otworzyc mozesz, ale nie mozesz wykonywac zadnych zabiegow przed ukonczeniem szkoly i otrzymaniem dyplomu.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)