Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Logopeda w przedszkolu w roku szkolnym 2017/2018


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 20 październik 2020 - 07:38

Bardzo dobrego specjalistę można znaleźć również na stronie https://www.terapiaimpuls.pl/logopeda/. Polecam jeśli zależy wam na szybkich rezultatach i odpowiednim podejściu do pacjenta.


marikaa

Napisano 27 wrzesień 2018 - 18:04

Nasz syn po takim spotkaniu z przedszkolnym logopedą dostał skierowanie do gabinetu w celu terapii. Zdecydowaliśmy się na zapisanie go do warszawskiego ośrodka Logos Dtr na Targówku. Szczerze polecam to miejsce, doświadczeni specjaliści, szybkie terminy. Mają świetne podejście do dzieci, potrafią złapać z nimi fajny kontakt przez co dziecko chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach i ćwiczeniach.


Forumowicz84

Napisano 27 sierpień 2018 - 22:22

U nas niestety logopeda w przedszkolu nie pomógł, bo problem jest cały czas. Postanowiliśmy zająć się wszystkim sami. Znaleźliśmy miejsce http://metodatomatisa.com/w którym będziemy szukać pomoc. Bardzo zainteresowała nas ta terapia słuchowa i myślę, że będzie w stanie pomóc.


hannaa89

Napisano 23 marzec 2018 - 11:31

Logopedzi w przedszkolach nie mają czasu, aby poprowadzić terapię, co najwyżej mogą postawić diagnozę. Trzeba zapisać się prywatnie. W W-wie diagnozę postawią m.in. w gabinecie przy stacji Metro Ursynów, prowadzą tam też terapie, indywidualnie dopasowane do dzieci, zobaczcie https://zajecialogop...ia-logopedyczna


Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:38

Jestem logopedą pracującym w przedszkolu. Niestety od tego roku będzie mi brakowało czasu, żeby naprawdę rzetelnie prowadzić zajęcia. O indywidualnym podejściu do dziecka nie ma mowy.

Admin Samorząd

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:38

Reforma edukacji nie pozostanie bez wpływu na edukację dzieci uczęszczających do publicznych przedszkoli. Wraz ze zmianą podstawy programowej wychowania przedszkolnego zmieni się sposób zatrudniania i zadania nauczycieli specjalistów, w tym logopedów. Na jakie zmiany muszą być przygotowani rodzice najmłodszych?

Powrót do artykułu: Logopeda w przedszkolu w roku szkolnym 2017/2018

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)