Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozew o Rozwód


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 grudzień 2019 - 12:03

W takich sprawach niezawodną pomoc świadczą w kancelarii adwokackiej Cejrowski. Doświadczeni, empatyczni, dobrze przygotowani do sprawy, z właściwym podejściem do klienta. Pełne zrozumienie. 


G0siaa

Napisano 16 październik 2019 - 21:52

Bardzo współczuję. Twoja sytuacja brzmi poważnie i raczej nie obędzie się bez pomocy adwokata. Ja podczas rozwodu korzystałam z usług pani adwokat Jagody Zamirskiej z Katowic. Tutaj znajdziesz adres internetowy kancelarii: www.adwokatzamirska.pl. Posiada spore doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Na pewno pomoże Ci przeprowadzić sprawę, przy czym z własnego doświadczenia wiem, że kwestie podziału pieniędzy i pozostałego majątku wymagają odrębnego procesu – najpierw trzeba uzyskać rozwód, a dopiero potem sąd będzie decydował kto co komu zwraca. To są skomplikowane tematy, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty….


Napisano 28 wrzesień 2019 - 12:29

Nie znam lepszego adwokata niż pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Super kobieta, dzięki której wygrałam sprawę, spór o to co mi się prawnie należało. 


Napisano 24 wrzesień 2019 - 15:22

W kwestii rozwodów nie ma sobie równych adwokat Cejrowski z kancelarii z Tczewa. Moja żona sądziła, że uda jej się zataić pewne fakty, na szczęście miałem dobrego adwokata, który poradził sobie nawet lepiej niż sądziłem. 


asari

Napisano 25 sierpień 2019 - 18:20

Jedyne co możesz zrobić to poszukać dobrego prawnika na przykład tutaj strona www i i skonsultować tę sprawę. Podejrzewam, że jedynym rozwiązaniem będzie tutaj rozwód ewentualnie separacja, ale tak czy inaczej bez prawnika się nie obejdzie. Nie wygląda na to abyś mogła dojść z mężem do porozumienia, a teraz liczy się przede wszystkim dobro dziecka.


Napisano 08 sierpień 2019 - 11:39

Mi pomógł adwokat Cejrowski. Rewelacyjny w sprawach rozwodowych. Świetnie przygotowany, ciężar z głowy. Już po wszystkim. 


igaLS

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:38

Sprawy rozwodowe nie należą do szybkich, nawet jeśli wydaje się, że wina drugiego małżonka jest ewidentna. Jeśli druga strona ma profesjonalnego pełnomocnika to będzie walczyć mimo wszystko (tym bardziej, że przy rozwodzie z orzeczeniem o winie są bardziej srogie przesłanki do alimentów). Dlatego myślę, że nie ma co ryzykować, lepiej skorzystać z pomocy adwokata. Ze swojej strony mogę polecić kdkancelarię (adwokat opole). Szkoda zdrowia i nerwów na samotną walkę.


Anastazja55

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:43

Bardzo polecam Ci panią mecenas Magdalenę Grześkowiak, jak oczywiście mieszkasz w Warszawie. Bardzo rzetelna i terminowa pani adwokat.


JuliadBe

Napisano 07 maj 2019 - 11:50

Ja też bym się skonsultowała z prawnikiem. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale osobiście mogę polecić kancelarię z Warszawy JST, mają dobrych fachowców z różnych dziedzin, m.in prawa rodzinnego więc warto się z nimi skontaktować. 


Gumiś

Napisano 23 kwiecień 2019 - 16:32

nie czekaj, skontaktuj się z prawnikiem. To są zbyt poważne sprawy, żeby sugerować się opiniami na forum... jeżeli na prawdę szukasz pomocy, to skontaktuj się z http://adwokat-dratwa.pl/ - on ma już nie jedną ciężką sprawę rozwodową za sobą. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)