Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozstrzygnięcie o pójściu dziecka do przedszkola


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 05 październik 2015 - 18:43

Zapisz syna do przedszkola, a ojciec dziecka niech zakłada sprawę w sądzie, jeśli tak lubi robić Ci na złość. Jego argument jest nijaki i sąd rozpatrzy sprawę na Twoją korzyść. Masz prawo pójść do pracy, a ojcu dziecka nic do tego.


Napisano 05 październik 2015 - 14:11

Witam.

       Mam syna Stasia, który urodził sie w lutym 2013 roku. rozwód z ojcem dziecka wziełam w marcu tego roku.  Zgodnie z wyrokiem sadu władza rodzicielska przysluguje obojgu rodzicom. na rozprawie rozwodowej został sporządzony rodzicielski plan wychowawczy zgodnie, z którym o istotnych decyzjach dotyczących syna rodzice bedą decydowac wspolnie. Za istotną decyzję uznano wybór przedszkola, szkoły, kierunku kształcenia i zajęć dodatkowych.

       W kwietniu tego roku urodziłam córeczkę w zwiazku z czym nie pracowałam, a przebywałam na zwolnieniu lekarskim i obecnie na urlopie wychowawczym i rodzicielskim i syn byl ze mną w domku. Synek skonczył juz 2 i pół roku i chcialabym zapisac go do przedszkola. Ojciec dziecka sie na to nie zgadza. Ja Nie chce posyłac synka do przedszkola na miesiąc przed koncem mojego urlopu. wole zeby mial czas na aklimatyzację. Ojciec Stasia uwaza, ze chce na siłe zapisac go do przedszkola, zeby móc samemu oderwac sie od dzieci pod pretekstem pojscia do pracy!!!

      Czy w  takiej sytuacji mogę zapisac dziecko do wybranego przeze mnie przedszkola, czy powinnam złozyć wniosek do sądu o rozstrzygniecie sporu??

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)