Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobry adwokat od rozwodów z Łodzi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Baklazanka

Napisano 03 kwiecień 2019 - 13:40

Mi bardzo pomogła Pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Naprawdę kobieta zna się na swojej pracy. A do tego jest miła i cierpliwa, więc naprawdę to pomaga, bo rozwód to mega stresujący czas w końcu... Skontaktujcie się z nią, pomoże. 


Napisano 29 marzec 2019 - 21:48

Ja też bardzo wiele zawdzięczam panu mecenasowi Cyrańskiemu, podobnie jak wiele innych osób tutaj. Mogę powiedzieć, że przeprowadził mnie suchą stopą przez mój rozwód. Po byłym mężu od początku procesu mogłam się spodziewać tylko najgorszego i nie pomyliłam się. Usiłował mnie oczernić na każdy możliwy sposób. Na szczęście pan mecenas Cyrański bardzo dobrze przygotował się do mojej sprawy, obalił wszystkie kłamliwe twierdzenia mojego eks i jego prawnika i przedstawił sądowi niezbite dowody winy mojego męża. Sprawa została wygrana w całości, mąż usłyszał od sądu, że jest winien temu wszystkiemu, a ja do dzisiaj mam płacone alimenty. Stawiając na mecenasa Cyrańskiego, dokonałam najlepszego możliwego wyboru.


Napisano 26 marzec 2019 - 16:41

Mnóstwo osób na tym forum poleca mecenas Chróścielewską z Łodzi i wcale się nie dziwię. Dostałam się do niej na pierwszą wizytę po krótkim czasie oczekiwania. Przywitała mnie pełna ciepła osoba o bystrym spojrzeniu. Od razu jej zaufałam i wiedziałam, że to ona dla mnie będzie pracować. Wyjaśniła mi wszystko i poprowadziła - przez dokumenty rozwodowe, aż do samej sprawy i późniejszej, tej o podział majątku. Jest niesamowita, na sali nikt nie mógł się z nią równać. Zajrzyjcie na opinie na tym rankingu: skuteczny-adwokat.com/ . 


Napisano 25 marzec 2019 - 10:31

Widzę, że bardzo wiele osób pisze tutaj o współpracy z panem adwokatem Cyrańskim. Mogę z czystym sumieniem przyłączyć się do wszystkich pozytywnych opinii na jego temat. Zgłosiłam się do niego z ciężką, skomplikowaną sprawą rozwodową. Bałam się bardzo o los tej sprawy, bo wiedziałam, że mój były już na szczęście mąż i jego prawnik tak łatwo nie odpuszczą. Pan mecenas Cyrański już na pierwszym spotkaniu opowiedział mi bardzo dokładnie, jak przebiega proces rozwodowy, o co możemy walczyć i jak to zrobić. Opisał mi też, jakie dowody będą nam potrzebne. Byłam bardzo zadowolona z tej konsultacji, więc postanowiłam powierzyć mecenasowi poprowadzenie całej sprawy. I to była bardzo dobra decyzja. Pan adwokat opracował sobie dokładnie całą sprawę, złożył obszerne pismo, a na rozprawie walczył jak lew, wydobył ze świadków prawdziwe zeznania i obalił twierdzenia prawnika byłego męża. Sąd uznał wyłączną winę mojego męża i przyznał mi wysokie alimenty. Bardzo się cieszę, że postawiłam właśnie na mecenasa Cyrańskiego i uważam, że można do niego iść z każdym rozwodem.

Napisano 23 marzec 2019 - 23:59

Nie każdy korzystał z usług prawnika, ja kiedy szukałam kogoś, kto zajmie się moim rozwodem też miałam problem i szukałam w internecie. Patrząc na opinie zdecydowałam się na mecenasa Klimkowskiego i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Teraz prowadzi rozwód mojego kolegi. Telefon do pana mecenasa to: 600365228


Napisano 22 marzec 2019 - 13:34

Dobry nie szuka tutaj reklamy

Napisano 22 marzec 2019 - 13:22

Chróścielewska pomagała mojej bliskiej koleżance w sprawie która skończyła się w sądzie. Z tego co pamiętam to chodziło o podział majątku a potem wydziedziczenie. To znaczy, że musi to być dobry adwokat, skoro dwa razy po nią sięgnęła. Dobrze, że czasem znajdzie się takiego prawnika , co kocha swoja pracę i się angażuje.


roza15

Napisano 22 marzec 2019 - 13:19

;)


roza15

Napisano 21 marzec 2019 - 17:05

Wybrałabym mimo wszystko mecenas Chróścielewską. Na rankingu http://www.skuteczny-adwokat.com/ ma ona najwyższe noty, a prawdę mówiąc, sama słyszałam od koleżanek, że w prawie cywilnym, spadkowym i rodzinnym jest niedościgniona. Nie ma lepszego adwokata w Łodzi. Nie ma co się zastanawiać. Jak masz wygrać sprawę i to już na pierwszej rozprawie.. 


pawelszabla

Napisano 21 marzec 2019 - 12:19

Witam. Jest w Łodzi kancelarii prawnych więcej niż marketów spożywczych. Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat kancelarii pana Żaczka, na stronie radca-lodz.com.pl jest ich wizytówka. Bardzo dobrze wspominam kontakt przy okazji mojego rozwodu, udało się wszystko dobrze załatwić, sprawnie, szybko, bez przeciągania całego procesu latami..


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)